Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schildpad doos 2065
Schildpad doos

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4x Gobelin versieringen 2216
4x Gobelin versieringen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Hallamp, pegels 2386
Hallamp, pegels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Pronkkan WMF, ca. 1890 2046
Pronkkan WMF, ca. 1890

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5 Delen, 19e eeuw 2049
5 Delen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tiffany stijl lamp 2147
Tiffany stijl lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Koperen aker 2159
Koperen aker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10 Delen malachiet 2212
10 Delen malachiet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lamp 2256
Lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Monstrans 2377
Monstrans

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Karabijn, Turkije 2404
Karabijn, Turkije

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Karabijn, Turkije 2405
Karabijn, Turkije

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bokaal 2010
Bokaal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2035
Tiffany lamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Beddepannen 2339
2 Beddepannen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schaaltje, 3 kinderen 2423
Schaaltje, 3 kinderen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2424
Tiffany lamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
12 Flessen rode wijn 2496
12 Flessen rode wijn

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Houten kandelaar, 19e eeuw 2181
Houten kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barok lijstje 2192
Barok lijstje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Roodkoperen samovaar 2340
Roodkoperen samovaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Borduurwerken 2350
3 Borduurwerken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar 2461
Bronzen kandelaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tafelstuk, 2 beelden 2024
Tafelstuk, 2 beelden

Resultaat:

65 EUR