Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Schotels, Queng Long
Startprijs 600 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

3 Schotels, 8-kantig
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, 15,5x15,5cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Meissen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.

20 Delen Herend
Startprijs 80 EUR

Twintig delen oud Herend porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 8 schotels, 8 kopjes (1 haarlijn), 2 vaasjes, 1 grote vaas, 1 reclameobject (decor van flora en goud) 5-18cm. Cond.: G

Herend voetschaal + schaal
Startprijs 50 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

2 Meissen kannen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Duitse MEissen porseleinen kannen ca. 1980 met blauw decor: 1x koffiekan, 1x theepot 14-25cm. Cond.:G

3 Meissen borden
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse Meissen pronkschotels 1e helft 20e eeuw (Knauf) met reliëf-, goud-, en bloemdecor in goede staat ø25-ø28cm.

9 Delen Meissen
Startprijs 40 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor "Blaue Blumen": 1x bord, 6x asbak en 1x schaaltje 11-24cm. Cond.: G

Dekselvaas
Startprijs 50 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Weens servies, koffie met bloesem
Resultaat: 85 EUR

Oud Weens handbeschilderd koffieservies met bloemdecor in goede originele staat (32 delen) 20e eeuw bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, kop en schotels 6-24cm. Cond.: G

8 Kop & 10 Schotels, Weens
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 8 kopjes en 10 schotels, Weens moccaservies met goud- en bloemendecor 5-ø12,5cm. Cond.: G

2 Weense borden
Startprijs 50 EUR

Twee oude porseleinen sierborden met gouddecor en mintgroene romantische voorstellingen. Gemerkt Gloria Alt Wien 20e eeuw ø27cm. Cond.: G

6 Duitse borden
Startprijs 15 EUR

Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G

2 Delen Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)

Duits restservies
Startprijs 15 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

3 Terrines
Startprijs 90 EUR

Drie oude porseleinen dekselterrines (2x Stadt Meissen en 1x Tjechoslowakije) met bloem- en gouddecor ca. 1930 29-32cm. Cond.: G

6 Soepkommen
Startprijs 150 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G

Servies
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 14 Duitse Rosenthal porseleinen kop & schotels Selb-Maria US Zone en 9 losse schotels extra 7xø13cm. Cond.: G

8 Delen Meissen
Startprijs 50 EUR

Acht delen divers oud Meissen porselein met blauwe bloemen decors ca. 1980: 2x kop & schotels, 2x losse kopjes, 1x grote schaal, 1x bord 5,5-19cm. Cond.: R-G

Divers Duits porselein
Startprijs 15 EUR

Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...

Serviesgoed, wedgwood
Resultaat: 20 EUR

Kavel keramiek serviesgoed ca. 1900 van wedgwood, model Frankfurt: 1x presenteerschaal op hoge voet (chip), 1x terrineschaal zonder deksel, 2x geschulpte schalen, 14x kleine borden, 7x grote borden (...

KPM fruitservies
Startprijs 30 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

Kop & schotel, Ginori
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig koffieservies Ginori met goud- en floraal decor: 1x grote kop (gerestaureerd), 1x onderschotel (lichte randschade) en 1x cakeschotel (beschadigd) 9xø21cm. Cond.: R