Grote 19e eeuwse porseleinen theepot met Chinees decor (oude haarlijn inh tuit) Cond.: R-G
Vier antieke porseleinen schotels met handgeschilderde portretvoorstellingen van vrouwen met hoofdbedekking ca. 1900 10-ø16cm. Cond.: G
Grote antieke Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met molendecor 40x33cm. Cond.: G
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880 (ongemerkt) met havendecor (stukje af) 40x33cm. Cond.: R
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther pronkvaas met blauw/goud floraal decor "Selb Bavaria abteilung für Kunst" ca. 1980 40,5cm. Cond.: G
Chinese 19e eeuwse Yixing theepot met emaille beschildering en bronzen handvat. Gesigneerd en in goede staat 12x18xø14,5cm.
Oude Chinese Yixing theepot met salamander decor 20e eeuw, gesigneerd en in zeer goede staat 12x17,3x11,3cm.
Drie oude Duitse porseleinen rookverdrijvers 1e helft 20e eeuyw: 1x roofvogel (beschadigd), 1x papegaai (goed) en 1x hond ( goed) 14-22cm. Cond.: R-G
Twee oude keramieken vazen: 1x porselein met Chinees decor in Jugendstil stijl en 1x keramieken knobbelvaas met floraal decor (ongemerkt) 30-33cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen buste van Napoleon 1e helft 20e eeuw (chip van voet) 22cm. Cond.: R
Twee oude Chinees porseleinen naakte dames 20e eeuw in goede staat 11-8cm.
Vier oude Duitse porseleinen figuren: 1x paardenkoppel cam 1980 Thüringen (goed), 1x Clown Meissen (goed), 1x poes op bal (Rosnethal (Beschadigd), 1x meisje Hutschenreuther (goed) 6-28cm. Cond.: R-G