Drie oude porseleinen vazen; 1x konisch gevorms KPM Duitsland ca. 1950, 1x gekleurd bloemendecor ca. 1980, monogram KVE en 1x Rosenthal bisquit porseleinen portret van Rogge ca. 1980 12-19cm. Cond.: G
Twee keramieken figuren ca. 1930; 1x violist en 1x meisje met mand (gemerkt en genummerd, minimale chips bij voet) 27-31cm. Cond.: R-G
Antiek Societe Ceramique Maastricht boerenbont serviesgoed ca. 1900 (26 delen); 5 dekselterrines, 6 borden, schalen, melkkan, suikerpot, theepot, sauskommen etc. etc. 13-40cm. Cond.: G
Twee Chinese Familie Roze sierschotels (gerestaureerd) 1x 18e eeuw en 1x 19e eeuw ø23,2cm. Cond.: R
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuindecor (stuk ingezet) ø41cm. Cond.: R
Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.
Twee prachtige zwarte geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 17xø17cm. en 22xø16cm. Cond.: G
Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...
Grote Chinese Yixing theepot van binnen geglazuurd (18e of 19e eeuw). Ongesigneerd 13x24xø14,5cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuwse polychrome schotel met tuindecor (randschades) ø30cm. Cond.: R
Vier Chinese 18e eeuwse porseleinen schotels met floraal decor. Allen met randschade en 1x met haarscheur ø23,3cm. Cond.: M-R
Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas, gesigneerd met paradijsvogel- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 25,5xø10,8cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse trekpot met rondom keizerlijke voorstelling en figuren, Familie Roze 9x17xø10cm. Cond.: G
Zesdelig oud Chinees Yixing serviesgoed, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 5xø7,5cm.
Zeer grote majolica amfora ca. 1900. Gesigneerd Rörfiranc Ivori met floraal tweedimensionaal en gouddecor. Stam van de bovenvoet is gebroken 65x27x21cm. Cond.: R
Vier delen oud Kantonees porselein, gesigneerd 20e eeuw; 1x grote vierkantige vaas en 3x gemberpotten 15-41cm. Cond.: G
Twee antieke Royal Sphinx kastkommen, decor Teadrinker en Old England. Teadrinker heeft onderrand-schade 11xø14cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.
Twee oude kaarslandelaars 2e helft 20e eeuw met putti en bloemendecor, gemerkt met twee gekruide zwaardjes (chip van bloem) 17,5x14x18cm. Cond.: R-G
Oude Chinese jade boedha beeld 20e eeuw (chip van neus af) 26cm. Cond.: R
Grote decoratieve imari porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met gouddecor en diverse voorstellingen in goede staat 11xø27,5cm.
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G