Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. vaas, Georg Jensen
Startprijs 475 EUR

Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 300 EUR

Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G

Halssnoer, 2-rij bloedk.
Startprijs 190 EUR

Collier van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen Bloedkoralen, ø 3 mm, geknoopt, bevestigd aan een ronde GG sluiting met in het midden een bloedkoraal, ø 11 mm. ca 13.0 g...

Armband, 2-rij bloedk.
Resultaat: 120 EUR

Armband van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen fijne bloekoralen, ø 2.5 mm. De bloedkoralen zijn bevestigd aan ene ovale GG sluiting met bloedkoraal, ø 14x9 mm. Lengte ...

Collier, 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 300 EUR

Drie strengs geknoopt bloedkoralen collier (topmodel rond ca. 6mm., lengte ca. 36cm.) met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal.

Collier GG bloedkoraal
Resultaat: 360 EUR

Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...

Oorknoppen bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met kleine bloedkoralen. Kleine bolle open gewerkte oorknopjes met daarbovenop een klein bloedkoraaltje. ø oorknop 6.5 mm, ca 2.0 gr

Armband + Collier, bloedk.
Resultaat: 550 EUR

Collier en armband met bloedkoralen. bloedkoralen met tonmodel, wat verlopend, 5.8x6.5- 7.8x9.6 mm. collier 76 cm armband 20 cm. Totaal ca 77 gr

Broche GG bloedkoraal
Startprijs 375 EUR

Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...

Oorhangers + Broche
Resultaat: 120 EUR

Broche GG 750/000 en oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal. Broche in de vorm van een roos met bewerkte blaadjes, de roos is gemaakt van bloedkoraal. Lengte broche 63 mm. En oorhangers met een klein b...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 180 EUR

Bloedkoralencollier, 4 rijen. Collier bestaande uit kleine bloedkoralen met antiek GG 585/000 ovale sluiting met bewerking en mooie GG eindstukken.

Collier GG koord gevlochten
Resultaat: 220 EUR

Collier GG 585/000 gedraaid model. Collier gemaakt van 2 gepunnikte colliers gedraaid in elkaar, ø 4 mm ca 16.7 gr lengte 44 cm

Streekbroche GG
Startprijs 80 EUR

Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr

Zakje bloedkoraal
Resultaat: 145 EUR

Zakje met losse bloedkoralen, diverse maten, takjes rondjes en tonnetjes. ca 117 gr

Soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren penkandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)

Gelobde tafelschaal
Startprijs 475 EUR

Ovale gelobde zilveren schaal, Z1 gekeurd 925/000, ca. 543gr. 29x21x10cm. Cond.: U

Doosje
Startprijs 450 EUR

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Choker zilver met zirconia
Startprijs 65 EUR

Choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Lengte 42-4...

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Koektrommel
Startprijs 450 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U