Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1950 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.
Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch tapijt in bruintinten (juldar Matri) 186x282cm. Cond.: G
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G