Hanger in de vorm van een notenkraker, verguld met diverse kleuren emaille. 27x15 mm
Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.
Kavel divers antiek Chinees porselein (wrakvondst 17e-18e eeuw) bestaande uit 13 delen; 2 kommen, 8 schaaltjes, 2 lepels en 1 grote 19e eeuwse theepot (bovenrand stukje en stukje bij handvat gelijmd)...
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram ca. 1900, sepia op papier, jager met pijp en jachthond 20x16cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw in interieur 28x35cm. Cond.: R-G
Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G
Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr
Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)
Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G