Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, stilleven
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 50x60cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 110 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G

3 Delen messing
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws messing: 1x Engelse kandelaar ca. 1830, 1x blaker ca. 1830 en 1x kolentang 11-25cm. Cond.: G

2 Pianokandelaars + pot
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.

Zilveren ceintuur
Startprijs 250 EUR

Zilveren schakelceintuur met Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 73cm. Cond.: G

Mokkaservies Bavaria
Startprijs 10 EUR

6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.

Wit keramieken vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.

Imari vaas
Startprijs 40 EUR

Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M

H. Hulk
Startprijs 150 EUR

Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G

Schilderij, H.H. Roll
Startprijs 30 EUR

H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G

Imari schemerlamp
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke imari porseleinen lampenvoet (later geëlectrificeerd). Vaas is omgekeerd en omgebouwd tot lamp (vaas heeft gaatje voor draad) 63xø25cm. Cond.: R-G

Bronzen 3-luik icoon
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.

Tafellamp met beeld
Startprijs 120 EUR

Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G

Bronzen beeld, lamp
Startprijs 70 EUR

Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G

Schilderij, ketel met bloemen
Startprijs 90 EUR

Wilhelm de Boer ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen, koper en appel 60x80cm. Cond.: M

Tuibeeld, vrouw
Resultaat: 475 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Ring granaat GG
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Ring met aan de bovenzijde een langwerpig versierde rand met daarin een lang ovaal geslepen granaat, 7x13.3 mm. ca 3.5 gr ø 56

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.

Armband met stuivers
Startprijs 30 EUR

Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr

Fotolijstje
Startprijs 60 EUR

Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U

Asbak + varken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G

Mahonie barometer
Resultaat: 20 EUR

Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.

G.J. Delfgaauw
Startprijs 600 EUR

Gesigneerd en toegeschreven aan G.J. Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 24x30cm. Cond.: G