Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 50x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 35/160), fantasievoorstelling 70x55cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws messing: 1x Engelse kandelaar ca. 1830, 1x blaker ca. 1830 en 1x kolentang 11-25cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.
Zilveren schakelceintuur met Oosterse motieven op gevlochten Milanese schakels, L.: 73cm. Cond.: G
6-Persoons verguld mokka-servies van Bavaria Duitsland met "Lago di 'Garda" decor 20e eeuw in goede staat 6-21cm.
Grote Duitse porseleinen vaas Niemeyer U 3035 ca. 1980 in goede staat (Albert Niemeyer 1911) 35xø20cm.
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Grote antieke imari porseleinen lampenvoet (later geëlectrificeerd). Vaas is omgekeerd en omgebouwd tot lamp (vaas heeft gaatje voor draad) 63xø25cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse bronzen 3-luik icoon (tripticon) met religieuze voorstellingen in goede staat 33x27x1,5cm.
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen lampenvoet met 17e eeuws figuur in kledendracht, 2e helft 20e eeuw H.: 45cm. Cond.: G
Wilhelm de Boer ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen, koper en appel 60x80cm. Cond.: M
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met aan de bovenzijde een langwerpig versierde rand met daarin een lang ovaal geslepen granaat, 7x13.3 mm. ca 3.5 gr ø 56
Twee bronzen wandlampen (identiek, echter 1 zonder electrisch) ca. 1900 in Louis Seize stijl. In goede originele staat 32x28x20cm.
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.
Armband met vierkante stuivers, jaartal 1914, 1923,1929,1934, 1939 en 1940. De armband bestaat uit 8 stuivers, lengte 19 cm ca 39.3 gr
Zilveren fotolijstje, Jugendstil, met fluwelen achterzijde, 925/000 ca. 10x10cm., Cond.:U
Twee oude metalen figuren; 1x varken met hoedje (ijzer) en 1x asbak met boeskoolmenneke (brons) 11-14cm. Cond.: G
Barometer ca. 1930 van mahoniehout en Duits opschrift in goede originele staat 40x19x6cm.
Gesigneerd en toegeschreven aan G.J. Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 24x30cm. Cond.: G