Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafellamp met beeld 2452
Tafellamp met beeld
Startprijs 120 EUR
Beeld, man met geit 5039
Beeld, man met geit
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Zilveren pijpcomfoor 375
Zilveren pijpcomfoor

Resultaat:

290 EUR

Broche GG bloedkoraal 57
Broche GG bloedkoraal
Startprijs 375 EUR
Zilveren theepot 50
Zilveren theepot
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hoeden kapstok 2441
Hoeden kapstok

Resultaat:

15 EUR

Zilveren miniatuurvaasje 368
Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Appel, gezicht 1303
Appel, gezicht

Resultaat:

360 EUR

Litho, Miro 1296
Litho, Miro
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chatule 43
Chatule

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw op stoel 5028
Bronzen beeld, vrouw op stoel

Resultaat:

160 EUR

Bronzen Art Deco beer 5021
Bronzen Art Deco beer
Startprijs 130 EUR
Verkocht
3 Delen brons 2434
3 Delen brons

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2427
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Collier ruwe diamant en parel, bruin 361
Collier ruwe diamant en parel, bruin

Resultaat:

30 EUR

Armband granaat 3 rij 32
Armband granaat 3 rij
Startprijs 290 EUR
Russisch zilveren flacon 25
Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Thora pointer 350
Thora pointer

Resultaat:

120 EUR

Bronzen 3-luik icoon 5014
Bronzen 3-luik icoon
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Houtgesneden inktstel 2416
Houtgesneden inktstel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 18
Zilveren dienblad

Resultaat:

700 EUR

Zilveren strooilepel 343
Zilveren strooilepel
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Getorste armband met opaal 7
Getorste armband met opaal

Resultaat:

240 EUR

Ring WG briljant hoefijzer 336
Ring WG briljant hoefijzer
Startprijs 550 EUR