21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

G.J. Slijthoff, moeder met kind 1360
G.J. Slijthoff, moeder met kind
Startprijs 100 EUR
3 Bronzen miniaturen 5053
3 Bronzen miniaturen
Startprijs 60 EUR
Slavenbanden zilver 411
Slavenbanden zilver

15 EUR

A.H. Bakkerkorf 1353
A.H. Bakkerkorf

60 EUR

Grote Chinese kom 6499
Grote Chinese kom
Startprijs 50 EUR
Buste, Jef Lambeaux 5046
Buste, Jef Lambeaux
Startprijs 250 EUR
H. Hulk 1346
H. Hulk
Startprijs 150 EUR
Schilderij, H.H. Roll 1339
Schilderij, H.H. Roll
Startprijs 30 EUR
Aardewerk tabakspot 6488
Aardewerk tabakspot

20 EUR

Bisquit plaquette 6479
Bisquit plaquette
Startprijs 35 EUR
Beeld, man met geit 5039
Beeld, man met geit
Startprijs 380 EUR
Hoeden kapstok 2441
Hoeden kapstok

15 EUR

Zilveren pijpcomfoor 375
Zilveren pijpcomfoor

290 EUR

Imari vaas 6449
Imari vaas
Startprijs 40 EUR
Zilveren miniatuurvaasje 368
Zilveren miniatuurvaasje
Startprijs 35 EUR
3 Delen brons 2434
3 Delen brons

20 EUR

Diverse miniaturen, tin 2427
Diverse miniaturen, tin

15 EUR

Ets, P.A. Nijgh 1310
Ets, P.A. Nijgh

20 EUR

Collier ruwe diamant en parel, bruin 361
Collier ruwe diamant en parel, bruin

30 EUR

Yixing theepot, theeglazuur 6442
Yixing theepot, theeglazuur

1.600 EUR

Appel, gezicht 1303
Appel, gezicht

360 EUR

Litho, Miro 1296
Litho, Miro
Startprijs 100 EUR
Armband granaat 3 rij 32
Armband granaat 3 rij
Startprijs 290 EUR
Russisch zilveren flacon 25
Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR