Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G
Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.