Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie eettafel 4194
Mahonie eettafel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Biedermeier tafel 4187
Biedermeier tafel

Resultaat:

40 EUR

Penantkastje met opzet 4180
Penantkastje met opzet
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Yixing potjes 6299
2 Yixing potjes

Resultaat:

220 EUR

Oosterse vaas, 19e eeuw 6292
Oosterse vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Vaas met deksel 6285
Vaas met deksel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Zilveren pijpcomfoor 375
Zilveren pijpcomfoor

Resultaat:

290 EUR

Chinese schrijfdoos, tin 2391
Chinese schrijfdoos, tin
Startprijs 50 EUR
Glazen sidetable 4144
Glazen sidetable
Startprijs 60 EUR
Bronzen trompetvaas 2384
Bronzen trompetvaas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Monstrans 2377
Monstrans

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Stoelen 4137
3 Stoelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4 Stoelen 4130
4 Stoelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 KPM borden 6249
2 KPM borden

Resultaat:

110 EUR

Meissen Rosa Rose 6242
Meissen Rosa Rose
Startprijs 120 EUR
3 Beelden, Blue Mountain 6235
3 Beelden, Blue Mountain
Startprijs 25 EUR
Mahonie brievenkist 2341
Mahonie brievenkist
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Schild + Speer 2334
Schild + Speer

Resultaat:

245 EUR

Koffiebrander 2327
Koffiebrander
Startprijs 30 EUR
Mahonie klaptafel 4095
Mahonie klaptafel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinees theepotje 6200
Chinees theepotje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chin. schotels 6193
2 Chin. schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
11 Delen keramiek 6186
11 Delen keramiek

Resultaat:

20 EUR

Breistoeltje 4088
Breistoeltje
Startprijs 50 EUR