Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm
Twee antieke eikenhouten Bretonse houtgestoken figuren omstreeks 1880(lichte wormbeval in console) 30,5cm Cond:R/G
Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G
Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G
Grote oude eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 38-61cm.
Drie oude metalen figuren 20e eeuw: 1x ijzeren clown met kind, 1x modern figuur van compositie metaal en 1x bronzen middeleeuwse man met kijker, 12-17cm. Cond.: G
Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G