Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, jager
Startprijs 90 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jager met geweer in de aanslag 47cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een fluitspeelster, gesigneerd Ferrand 34cm. Cond.: G

Bronzen dame in bad
Resultaat: 260 EUR

Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G

Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Afrikaans stenen beeld
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans natuurstenen gebeeldhouwd beeld 2e helft 20e eeuw 33cm. Cond.: G

Bronzen beeld, krijger
Startprijs 220 EUR

Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G

Bronzen man met pijp
Startprijs 60 EUR

Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G

Boedha, compositie
Resultaat: 180 EUR

Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.

Bronzen dame met vis
Startprijs 135 EUR

Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G

Bronzen jongenshoofd
Startprijs 90 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.

Marmeren/Albast figuur
Resultaat: 200 EUR

Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 50 EUR

Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.

Spekstenen buste
Startprijs 60 EUR

Antieke alabasten buste ca. 1900, voorstellend een jongen met muts 16cm. Cond.: G

Spekstenen hoofd
Resultaat: 110 EUR

Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G

Bronzen Chinees
Startprijs 225 EUR

Bronzen Chinese man ca. 1930 ongesigneerd 24cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur, modern
Resultaat: 120 EUR

Oud Duits bronzen figuur 20e eeuw (toegeschreven aan Karl Fulle Steinbech), voorstellend mannelijk naakt 31,5cm. Cond.: G

Boedha
Startprijs 50 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 17cm. Cond.: G

Houtgesneden Karbau
Resultaat: 35 EUR

Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G

Marmeren figuur
Resultaat: 110 EUR

Moderne wit met zwart marmeren sculptuur (vermoedelijk Russische School), gemonogrammeerd 2e helft 20e eeuw (chip van voet af) 34x15x10cm. Cond.: G

Marmeren sculptuur
Resultaat: 225 EUR

Moderne marmeren sculptuur, gesigneerd Archipenko ca. 1960 (Russische School), 2x gelijmd 45cm. Cond.: R

Bronzen beeld
Resultaat: 162 EUR

Oud bronzen jongens hoofd met hoed op marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G

Beeld, man met instrument
Resultaat: 25 EUR

Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinstrument 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G

Jongleur met hondje
Resultaat: 100 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een musicerend paar (ongesigneerd) in goede staat 50x37x21cm.

Bronzen beeld, paard met man
Resultaat: 200 EUR

Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, haan
Startprijs 150 EUR

Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.

Beeldje, smid
Startprijs 50 EUR

Duits bronzen figuur, voorstellend een smid. Letter Z, gegründed 1708, 10,5cm. Cond.: G

Art Deco beeldje
Startprijs 50 EUR

Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G

Samac beeld, wereldbol
Startprijs 200 EUR

Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G

Beeldje, jonglerende vrouw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 100 EUR

Bronzen spiesbok op houten sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x20x12cm.

Bronzen figuur, naar Botero
Resultaat: 500 EUR

Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.

Bronzen golfspeler
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.

Bronzen liggende dame
Startprijs 150 EUR

Erotische bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in goede staat 15x30x16cm.

Brons, Marianne Kievits
Resultaat: 50 EUR

Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G

Houten beeld, Indonesië
Resultaat: 60 EUR

Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.

Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 190 EUR

Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.

Houten beer
Startprijs 180 EUR

Houtgesneden beer ca. 1910 in goede staat 27cm.

Bronzen figuur, M. Stolk
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur van Maarten (Martin) Stolk, voorstellend een trombone spelende man 27cm. Cond.: G

Bronzen figuur, India
Startprijs 60 EUR

Oude Oosterse bronzen figuur voorstellend een krijger te paard in goede staat 16cm.

Beeld, zittende dame erotisch
Resultaat: 180 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G