Bronzen knielende man met sigaar en boek op marmeren voet 21e eeuw in goede staat 19xø16cm.
Vier bronzen plaquettes uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gemerkt J.S.: 3x vrouwelijk naakt en 1x twee vrouwen op bank 10-16cm. Cond.: G
Oude bronzen shiva, 2-kleurig gepatineerd en gedetailleerd uitgevoerd in goede staat 36cm.
Drie oude Hollandse bronzen plaquettes Art Deco ca. 1920: 1x rond met gezicht en getiteld "Help", 1x rond met gezicht, gemonogrammeerd Chris van der Hoef en 1x rechthoekig gestyleerde handen, gemonogr...
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1920 op marmeren voet met tekst "Biblia Sacra" in goede staat 25x20x14cm.
Grote bronzen bruilofts-olifant uit Thailand 20e eeuw 36x48x26cm. Cond.: G
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Oude bronzen windhond op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 15x18x7,5cm.
Oude bronzen gesigneerde haan op sokkel gemaakt door Gerard Overeen in 2000 (Voorthuizen 1944 - ). Mooie patina in goede staat 18cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws compositie metalen beeld, gesigneerd Charles Peroon, voorstellend een vrouw met vaandel en man met bijl en dolk 100cm. Cond.: G
Liggende bronzen panter in Art Deco stijl op marmeren voet 21e eeuw 13x25x12cm. Cond.: G
Prachtige bronzen figuur uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd J.S. (mooie patina) 6x19x11cm. Cond.: G
Groot oude bronzen figuur, voorstellend een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G
Oude bronzen figuur, voorstellend een vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, gesigneerd Yosdima Dessem 12x19x10cm. Cond.: G
Art Deco stijl rennende luipaard 21e eeuw op marmeren sokkel in goede staat 41x31x8cm.
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Loden figuur uit atelier John Sterenberg ten Boer 1920-2002 Marum, voorstellend een wassende vrouwelijk naakt met twee figuren achter een boom schuilend 7x24x22cm. Cond.: G
Loden vrouwelijk naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum in goede staat 38cm.
Bronzen zwemmer op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Milo 23,5cm. Cond.: G
Bronzen paard met hond, gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 27x42x13cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.
Bronzen uil op boeken 21e eeuw met marmeren sokkel, gesigneerd Christiaan Marcchetti in goede staat 34cm.
Corpus 17e eeuw, vermoedelijk Spanje of Italië met originele polychromie (houtgestoken) in mooie originele staat 45cm.
Bronzen Art Deco stijl pelikaan 21e eeuw met zwart marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 49cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G
Bronzen havik in Art Deco stijl 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Fernandez 37cm.
Groot bronzen hert (115cm.), totaal gegraveerd met Chinees decor en tekens 20e eeuw 115x82x45cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen in de vorm van een uil in Art Deco stijl 21e eeuw met marmeren voet in zeer goede staat 35cm.
Bronzen figuur ca. 1900 voorstellend een naakte man met eikenblad spelend op een fluit. Gesigneerd L. Gregoire (Jean Louis Gregoire 1840 - 1890) 39cm. Cond.: G
Stel bronzen duiven 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Francois Pompon 25cm. Cond.: G
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Art Deco stijl uil op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Altdorp 35cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, tweekleurig gepatineerd en geheel gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen en meisje met visfuik 36x20x15cm. Cond.: G
Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.
Compositie metalen bureaubeeld (met pennen- of sigarettenhouder) ca. 1900, 1 klein deeltje mist, Cond.: R-G 22x29x10cm.
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880 Duitsland, voorstellend 2 soldaten van H. (Hans) Keck 9,5cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jongen met viool 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M
Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.