Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G
Drie oude metalen figuren 20e eeuw: 1x ijzeren clown met kind, 1x modern figuur van compositie metaal en 1x bronzen middeleeuwse man met kijker, 12-17cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 38-61cm.
Grote oude eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G
Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G
Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G
Twee antieke eikenhouten Bretonse houtgestoken figuren omstreeks 1880(lichte wormbeval in console) 30,5cm Cond:R/G
Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm
Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R
Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw in goede staat 42cm Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G
Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm