22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Bronzen beeld 5031
Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld, Stansecu 5021
Bronzen beeld, Stansecu

750 EUR

Bronzen bord 5019
Bronzen bord
Startprijs 300 EUR
Bronzen bord 5018
Bronzen bord
Startprijs 300 EUR
Schaal, Kossowski 5054
Schaal, Kossowski

325 EUR

Beeld met ivoor, monnik 5025
Beeld met ivoor, monnik
Startprijs 280 EUR
Bronzen paardehoofd 5107
Bronzen paardehoofd
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, krijger 5101
Bronzen beeld, krijger
Startprijs 250 EUR
Bronzen dame in bad 5032
Bronzen dame in bad
Startprijs 250 EUR
Bronzen Chinees 5029
Bronzen Chinees
Startprijs 250 EUR
Vergulde Quan Yin 5141
Vergulde Quan Yin
Startprijs 240 EUR
Bronzen beeld, paard 5016
Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR
Boekensteun eekhoorn 5076
Boekensteun eekhoorn

230 EUR

Beeldje, jongen met mand 5115
Beeldje, jongen met mand
Startprijs 220 EUR
Bronzen paard op rust 5090
Bronzen paard op rust
Startprijs 220 EUR
Boekensteun paard 5051
Boekensteun paard
Startprijs 220 EUR
Mariabeeld, 17e eeuw 5044
Mariabeeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld 5023
Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR
Beeld, jongen bij boom 5116
Beeld, jongen bij boom

200 EUR

Beeld, 2 kinderen 5073
Beeld, 2 kinderen
Startprijs 200 EUR
Houtgesneden figuur 5065
Houtgesneden figuur

200 EUR

Marmeren/Albast figuur 5026
Marmeren/Albast figuur
Startprijs 200 EUR
Samac beeld, wereldbol 5013
Samac beeld, wereldbol
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, paard met man 5006
Bronzen beeld, paard met man
Startprijs 200 EUR