Vruchtenhouten 19e eeuws engelhoofd met vleugels. In goede originele staat 19x78x8cm.
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Decoratieve bronzen figuur,met marmeren voet, 21e eeuw, gemerkt: Nick A.3072, voorstellend dame in atletische houding. 20.5x13x10cm.
G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Figuur 19e eeuw, voorstellend een jongen met hengel en vis, geheel op marmeren sokkel (compositie metaal) 30cm. Cond.: G
Grote decoratieve Oosterse brons-gegoten boedha op Foo-hond 20e eeuw in goede staat 46x26x18cm.
Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G
Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Helmut Ackermann 1936 Memmingen (Duitse School), gravure op papier, kerk bij hoogspanningskabels 29x21cm. Cond.: G
Art Deco bronzen figuur ca. 1920 koud beschilderd, voorstellend tak met papegaaien (Weens brons?) op marmeren voet 20x30x8cm.
Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G
Antiek Weens brons van twee spelende honden (restbeschildering) 4,5x9x3,5cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.
Bronzen figuur van een soldaat bovenaan een trap, gesigneerd A. Lassaut 1914 Dinant, mooie patina 21x20x12cm. Cond.: G
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.
Bronzen 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.
Grote antieke terracotta pieta met originele restpolychromie 18e eeuw. 1 Chip, verder in zeer goede originele staat 48x33x13cm.
Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.
Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G
Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G
Groot bronzen Art Deco beeld, gesigneerd G. Daris, op marmeren voet. Voorstellende een olifant vechtend met twee tijgers ca. 1920, mooie patina in goede originele staat 41x25x14cm.