Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.
Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.
Duitse Grunderzeit Junghans tafelklok van notenhout-fineer met halfuurslag in zeer goede originele staat ca. 1880 50x29x19cm. Cond.: G
Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R
Franse boulle pendule ca. 1800 (uurwerk ca. 1880). Kast, boulle en schildpad in goede staat 52x28x14cm. Cond.: R-G
Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...
Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G
Notenhouten handgestoken 19e eeuwse wandklok in rococo-stijl met emaille cartouches, origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag. In zeer goede staat. 65x39x12cm.
Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...
Franse vuurvergulde pendule met wit marmer ca. 1850 met putti en wapentuig, Lenoir A. Paris met origineel 8-daags uurwerk en veerophanger. In zeer goede originele staat 32x28x15cm.
Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1800 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede origi...
Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...
Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.
Prachtige iepenhouten Friese kortstaat wandklok met maanstand en wekkerfunctie. In prachtige originele staat 1e helft 19e eeuw 110x37x22cm.
Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G
Prachtige grote Franse Louis Seize pendule ca. 1800 van vuurverguld brons met wit marmer onder glazen stolp. Bevat 8-daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag in zeer goede originele staat 47xø...
Bijzondere imposante vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 , tweekleurig met voorstelling van een Romeinse hoogwaardigheidsbekleder met perkamentrol. Origineel 8-daags uurwerk met touwtjessling...
Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orpheus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.
Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Kolossale Franse bronzen pendule uit Parijs ca. 1800 van tweekleurig brons met voorstelling van vrouw met boek en jongen met globus. Groot uurwerk met touwtjesslinger "MonBro Aine a Paris", in zeer go...
Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...