Drie kristallen delen met glas, met 2 asbakken met een zilveren rand, één met monogram, en een pennenbakje met zilveren rand. Verschillende gehaltes. ø12 cm en 24x8cm. In goede staat
Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...
Set met twaalf zilveren lepels, 800/000, voorzien van een puntbak en een steel met getrembleerd hartfilet patroon, voorzien van monogram: JSC. En aan de achterzijde voorzien van gravure B 1898, ( oplo...
Zilveren strooier, 925/000, 8 kantig met gezaagde strooidop met kruldecor. MT.: Levi & Salaman, Birmingham, jl.: u:1919. 4x4x12,5cm. ca 53 gram. Iets uit model, veder in goede staat.
Antiek mes met zilveren heft, 833/000, versierd met afbeelding van schaatsers en een arreslee. Op de steel voorzien van een hond. 26 cm. In goede staat
Zilveren geboortelepel, 833/000, voorzien van een steel met getrembleerde bewerking en bekroond met een vrouwfiguur. MT.: J.P.Fennema, Bolsward, jl.: V:1930. 21 cm. Voorzien van gravure aan de achterz...
Twee zilveren broekstukken, 833/000, rond model met een afbeelding van het rijkswapen, iets vervaagd MT.: C. Wendels Middelburg, 1828-1849. ø 7 cm. ca 63 gram. In goede staat
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 835/000, met koperen binnenbel, met gedreven krullen en floraal decor. ø10x18cm. Enkele poetsgaatjes, verder in goede staat
Zes 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en steel met rondfilet. In Japans lakwerkkistje welke is voorzien van florale beschildering met vogel. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 70 gram. Mr. J.A....
Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en steel met puntfilet. Mr. J.A.A. Gerritsen-Amsterdam. Circa 1870. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 130 gram. In kist. In goede staat.
Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...
Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur. Schoolmeester bij schoolbord op een driepoot. Mr. C.A. Stout-Rotterdam. Anno 1976. Afmeting: 5 x 5,5 cm in goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur kanon op een affuit met spaakwielen. Amsterdam keur. Gewicht: circa 14 gram. In goede staat.
Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.
Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...
Zilveren kan op bijpassend comfoor, 833/000, beiden versierd met parelranden. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, jl.:Q:1900. Deuk in de kan en het comfoor heeft een breuk bij een pootje. 9x16x13cm en ø14...
Plated miniatuur van een wildzwijn zittend op gewei. Afmeting: 8 x 20 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekige opengewerkte beugel met zwanen en putti. MT.: F.de Groot Boersma, Sneek. jl.:G:1916. Met antieke jasseron ketting. 11x12cm. met fraaie kralentas me...
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk met voluten en voorzien van een antieke jasseron ketting. 11x13cm. MT.: Hendrik Copier. Schoonhoven. 1882-1916. Vo...
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziekmakende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat
Twee beursjes met zilveren beugel, 833/000, Friese beugel, gecontourneerd model met een cartouche met ruiter te paard en een cartouche met putti, MT.: P.Cool, Sneek 1812-1832, 9x15cm en een halve maan...
Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.
Kralentas met 18e eeuwse zilveren beugel, papagaaienbeugel met graveerwerk met schepen voorzien van een rokhaak. MT.: C.C.Helligens, Schoonhoven, jl.:A:1796. Voorzien van fraaie kralentas met bloemdec...
Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat
Grote tafelkandelaar, 13 lothige, 812,5/000, in barokstijl op een vierkant gecontourneerde voet. 14x14x32cm. Voorzien van restauratie ( met tin). Enkele deukjes en breukjes, verder in goede staat.
Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat
Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts, voorzien van een ronde voet met getorste bewerking. Met gekrulde armen. 26x13x23cm. In goede staat.
Zilveren 925/000 miniatuur opengewerkt staand horloge. Afmeting: 3 x 8 cm. In goede staat.
Bijzonder 835/000 zilveren miniatuur met een zogenaamde gluurder. Anno 1972. Afmeting: 2 x 2 x 4 cm. Gewicht: circa 47 gram.
Fraaie zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model, aan de rand versierd met krullen en palmetten, geplaatst op vier bewerkte poten, waarvan 3 gerepareerd. jl.:M:1846 16x16x9cm.ca 269 gram. Op diverse...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, met koperen binnenbak, versierd met graveerwerk, geplaatst op een gecontourneerde voet met zwart houten basement. MT.: Reitsma, Sneek. ...
Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.E.Held, Amsterdam, jl.: e:1864. Voorzien van koperen binnenbel.16 cm. In goede staat.
Lot zilver met een zilveren beker, 835/000, tulp model met filetrand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W:1956, een tas met zilveren beugel met bloemendecor en ketting, 833/000, MT.: J.J. van d...
Ovaal geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje. Mr. H. Hartman-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 5 x 4 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.
Ovaal zilveren 835/000 pepermuntdoosje met florale gedreven rand en in deksel gedreven afbeelding visser met net en vrouw met mand. Mr. H. Hinne-Delft. Circa 1890. Gewicht: circa 20 gram. In goede sta...
Zilveren snuifdoos, 833/000, met ribdecor. Antiek zilveren snuifdoosje, rechthoekig model, voorzien van een ribmotief en scharnierend deksel. Restauratie op de hoek. MT.: vermoedelijk J.Kramer, Amste...
Zilveren dienblad, 925/000, Mexicaans, rond model met een gezaagde rand met floraal decor. ø19x1,5cm. ca 95 gram. Rand iets uit model, verder in goede staat
Vier maal oude plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 30 cm. In goede staat.
Vier zilveren fotolijsten, 925/000, diverse modellen voorzien van houten achterzijde. 3,5x4cm, ø 5,5cm, 4,5x6cm en ø 15 cm. Nieuw in doos.
Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant. Afmeting: 11 x 16 cm. In goede staat.
Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.