Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren roomkan 771
Zilveren roomkan

Resultaat:

75 EUR

2 Zilveren vergulde lepels 772
2 Zilveren vergulde lepels
Startprijs 45 EUR
Zilveren lepel 773
Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 774
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Zilveren grapefruit lepels 775
6 Zilveren grapefruit lepels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee zilveren bonbonschaaltjes 789
Twee zilveren bonbonschaaltjes

Resultaat:

60 EUR

Zilveren compote lepel 790
Zilveren compote lepel
Startprijs 60 EUR
Zilveren mosterdpothouder 791
Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 30 EUR
Zilveren dekseldoosje 792
Zilveren dekseldoosje
Startprijs 45 EUR
Zilveren taartschep 793
Zilveren taartschep
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren theezeef + lekbak 794
Zilveren theezeef + lekbak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilv. servetband + 5 borrellepels 795
Zilv. servetband + 5 borrellepels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen glas (1x met zilver) 796
2 Delen glas (1x met zilver)

Resultaat:

20 EUR

Zilveren lepel met kasteel 797
Zilveren lepel met kasteel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren lepel met schip 798
Zilveren lepel met schip

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren slacouvert 799
Zilveren slacouvert

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Plated bestek 802
Plated bestek

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Kavel divers zilver 804
Kavel divers zilver

Resultaat:

50 EUR

Zilveren portemonnee 8070
Zilveren portemonnee
Startprijs 60 EUR