Stel fraaie zilveren vleesvorkjes met getorste stelen en heft met parelrand (als nieuw), MT: Wed. van de Broek Amsterdam anno 1896, 835/000, ca. 18gr., 13cm.
Driedelig kristallen kaptafelsetje met zilveren deksels en montuur bestaande uit 2 doosjes (ø9cm. en ø5,5cm.) en 1 flesje met stop (14cm.), 835/000 (chip van klein bakje)
Twee delen oud/antiek plated: 1x tafelhouder ca. 1900 met kristallen binnenbak (barst in kristal) 17x19x14cm. en 1x kristallen dekselpot met dolfijn ca. 1930 20xø12cm. Cond.: R
Diverse delen zilver o.a: 1x vulpotlood met gravure, 1x dop met uitgewerkte knop, 1x sigarettenpijpje, 1x botermesje, 1x drinknapje, 1x klein pillendoosje met emaille. Diverse gehaltes zilver.
Zilveren kroketschep met fraai ajourgezaagde florale afbeeldingen in de bak en steel, MT: Moerkerk & co Haarlem anno 1936, 835/000, ca. 32gr. 14x9,5cm.
Zeven gegoten Hollands zilveren apostel-lepeltjes, 835/000, samen ca. 126gr., L. 12cm., Cond.:U
Hollands zilveren gelegenheidslepel met ruiter te paard, 835/000 grootkeur, jaarletter R: 2001, ca. 62gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antieke plated olie- en azijnstel (5-delig) voor zout, olie, azijn en mosterd 23x17x17cm. Cond.: G
Kavel zilver waaronder een antieke zilveren sigarettenkoker 830/000 (ca. 80gr., 9x8cm.) en een Hollands zilveren vaasje 835/000 (17cm.) Cond.: G
Groot kavel oud/antiek plated in koffer o.a: manden, schalen, bestek, vaasjes etc. 20x33x55cm. Cond.: G
Ovale zilveren fotolijst met gladde rand, 800/000, 11,5x15,5cm.
Groot kavel divers oud/antiek plated o.a: bestekcassette WMF ca. 1930, prachtige opdienlepels, bestek etc. etc. 8-30cm. Cond.: G
Zilveren zuurprikker met afschuif-constructie, 800/000, ca. 28gr. L.: 15cm.
Drie Hollands zilveren vaasjes waarvan de grootste met jaarletter X: 1932, MT: van Kempen. Allen 835/000, H.: 12cm. , 14cm. en 15cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren ajourgezaagde lepel met Hollandse afbeelding in bak 835/000, MT: Marinus Lambertus Gezel Utrecht begin 1900 ca. 63gr. L.: 15cm. Cond.: G
Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een visser met pijp in de mond in roeiboot, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1975, 835/000, ca. 20gr. 5x2cm.
Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R
Bewerkte flesopener ca. 1930 met zilveren heft 800/000, L.14cm. Cond.: G
Fraaie vergulde face-a-main met diverse versieringen 12x4,5cm.
Antieke zilveren brillenkoker met fraaie gedreven bewerkingen aan zilveren draagketting, 835/000, Brimingham anno 1899, ca. 56gr. 15,5x4x1,5cm.
Zilveren morellen schepje met gemerkte anemoonsteel en opengewerkte bloembak, MT: fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930, 835/000, ca. 14gr. L.: 11cm.
Geslepen en gematteerde kristallen vink op ronde zilveren (835/000) voet met inscriptie "N.v.P.E.L.H. 13-3-1883", ø7,5cm.
Bijzondere alpaca zuiglepel met fraai bewerkingen en vergulde ringen en mondstuk, gemerkt BANO 18K, L.: 18,5cm.
Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.
Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.
Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U