Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur, bokkenwagen
Resultaat: 50 EUR

Deels vergulde zilveren miniatuur van een bokkenwagen met springende bok met op zijn rug een putti met zweep in de hand, 800/000, ca. 56gr. 10,5x4,5cm.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...

Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Stel fraaie zilveren vleesvorkjes met getorste stelen en heft met parelrand (als nieuw), MT: Wed. van de Broek Amsterdam anno 1896, 835/000, ca. 18gr., 13cm.

Zilveren ketting met loep
Resultaat: 45 EUR

Collier zilver 925/000 met hanger. Lang collier een soort dubbel koordmodel met als hanger een zilveren 925/000 loep met bewerking met bloemen. Lengte 80 cm. ca 56.5 gr

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.

Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren zoutvaatjes in de vorm van een ezel met 2 draagmanden, inclusief 2 zilveren lepeltjes, 900/000, ca. 71gr. 7x6,5cm. Cond.: U

Bijbel, zilveren slot
Resultaat: 40 EUR

Hollands bijbeltje met zilveren bewerkt slot door de Nederlandse bijbel-compagnie te Amsterdam, J Brandt en zoon te Haarlem, Johannes Enschede en zonen 1909, in goede staat en verguld op de snee 13x8,...

Krist. asbak, zilv. montuur
Resultaat: 40 EUR

Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.

Zilveren setje (3x)
Resultaat: 40 EUR

Driedelig kristallen kaptafelsetje met zilveren deksels en montuur bestaande uit 2 doosjes (ø9cm. en ø5,5cm.) en 1 flesje met stop (14cm.), 835/000 (chip van klein bakje)

Breipenhouder + roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren breipenschede uit Schoonhoven 835/000, jaarletter M: 1972, ca. 24gr. L.: 14,5cm. Cond.: U en 1x zilveren roomlepel met getordeerde en gegraveerde steel, 835/000 grootkeur, ca. 21gr. L.: 11,5c...

2 Delen kristal/plated
Resultaat: 40 EUR

Twee delen oud/antiek plated: 1x tafelhouder ca. 1900 met kristallen binnenbak (barst in kristal) 17x19x14cm. en 1x kristallen dekselpot met dolfijn ca. 1930 20xø12cm. Cond.: R

Kavel zilver
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen zilver o.a: 1x vulpotlood met gravure, 1x dop met uitgewerkte knop, 1x sigarettenpijpje, 1x botermesje, 1x drinknapje, 1x klein pillendoosje met emaille. Diverse gehaltes zilver.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur zilveren man en vrouw op een bank, 835/000, MT: Edelmetaalgieterij Argenter BV Haarlem, jaarletter L: 1995, ca. 23gr. 3x3cm.

Zilveren kroketschep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kroketschep met fraai ajourgezaagde florale afbeeldingen in de bak en steel, MT: Moerkerk & co Haarlem anno 1936, 835/000, ca. 32gr. 14x9,5cm.

7 Apostel lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zeven gegoten Hollands zilveren apostel-lepeltjes, 835/000, samen ca. 126gr., L. 12cm., Cond.:U

Zilveren gelegenheidslepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren gelegenheidslepel met ruiter te paard, 835/000 grootkeur, jaarletter R: 2001, ca. 62gr. L.: 20cm. Cond.: U

Peper-, zout- azijnstel
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated olie- en azijnstel (5-delig) voor zout, olie, azijn en mosterd 23x17x17cm. Cond.: G

Lot borrellepels zilv
Resultaat: 40 EUR

Tien Hollands zilveren borrellepeltjes en een suikerschep, 835/000, begin 1900. MT.: M.C.Bek, Schoonhoven, Suikerschep: MT.: Gerrit van den Bergh, Schoonhoven. Totaal gewicht a. 78gr. Lepellengte 9 cm...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren roomlepel met geschulpte bak en fraai gedreven afbeelding van een koemelkende boerin. Steel met cartouchevormig schildje en een bijzonder staand schildje, MT: E. Schoorl Amsterdam anno 1917, ...

Kristallen coupe
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand, streep- en amandelslijpsel op zilveren (835/000) voet, MT: C.J. Stok Amsterdam ca. 1960 10,5xø15cm.

Zilveren miniatuur, honden
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een stel honden voor fraai gegraveerde hondekar waarop een man met stok zit, MT: J. Zwanenburg en Zn. Sneek ca. 1900, 835/000, ca. 18gr. 4,5x2,5cm.

Zilveren miniatuur, windmolen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een windmolen met draaiende wieken, MT: B. Verhoogt Hoorn ca. 1930, 835/000, ca. 11gr. 6xø2,5cm.

Zilveren pedicureset
Resultaat: 35 EUR

Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U

Zilveren vaasje + sigarettendoos
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver waaronder een antieke zilveren sigarettenkoker 830/000 (ca. 80gr., 9x8cm.) en een Hollands zilveren vaasje 835/000 (17cm.) Cond.: G

Divers plated + koffer
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel oud/antiek plated in koffer o.a: manden, schalen, bestek, vaasjes etc. 20x33x55cm. Cond.: G

Ovale zilveren fotolijst
Resultaat: 35 EUR

Ovale zilveren fotolijst met gladde rand, 800/000, 11,5x15,5cm.

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel divers oud/antiek plated o.a: bestekcassette WMF ca. 1930, prachtige opdienlepels, bestek etc. etc. 8-30cm. Cond.: G

Zilveren zuurprikker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zuurprikker met afschuif-constructie, 800/000, ca. 28gr. L.: 15cm.

3 Zilveren vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollands zilveren vaasjes waarvan de grootste met jaarletter X: 1932, MT: van Kempen. Allen 835/000, H.: 12cm. , 14cm. en 15cm. Cond.: U

10 Delen zilv. bestek
Resultaat: 35 EUR

Kavel met tien delen zilver (allen met hetzelfde bloemmotief): 2 messen, notenkraker en 7 theelepels 800/000 (vermoedelijk Frankrijk). Zilvergewicht (exclusief 1 mes en notenkraker) ca. 167gr. Cond.: ...

Zilveren lepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollands zilveren ajourgezaagde lepel met Hollandse afbeelding in bak 835/000, MT: Marinus Lambertus Gezel Utrecht begin 1900 ca. 63gr. L.: 15cm. Cond.: G

3 Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen van diverse meesters: 1x harmonikaspeler, 1x trommelspeler en 1x serveerster 835/000, samen ca. 25gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, visser
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur van een visser met pijp in de mond in roeiboot, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1975, 835/000, ca. 20gr. 5x2cm.

Groot kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 30 EUR

Set Hollands zilveren sierkurken met kabelrandmotief. Ongewaarborgd oud- en inlands belastingstempel begin 1900 Cond.: G

Groot kavel plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G

Zilveren vaasje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vaas met golvende rand 800/000, 16cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R

Zilveren flessenopener
Resultaat: 30 EUR

Bewerkte flesopener ca. 1930 met zilveren heft 800/000, L.14cm. Cond.: G

5 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen zilver: 3x theelepel, 1x suikerschep en 1x theezeef. Hollands gekeurd 835/000, diverse MT ca. 100gr. Cond.: G

Vergulde face-a-main
Resultaat: 30 EUR

Fraaie vergulde face-a-main met diverse versieringen 12x4,5cm.

Zilveren vesta
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U

Zilveren brillenkoker
Resultaat: 30 EUR

Antieke zilveren brillenkoker met fraaie gedreven bewerkingen aan zilveren draagketting, 835/000, Brimingham anno 1899, ca. 56gr. 15,5x4x1,5cm.

Zilv. morellenschepje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren morellen schepje met gemerkte anemoonsteel en opengewerkte bloembak, MT: fa. Moerkerk & Co Haarlem ca. 1930, 835/000, ca. 14gr. L.: 11cm.

Kristallen vink
Resultaat: 30 EUR

Geslepen en gematteerde kristallen vink op ronde zilveren (835/000) voet met inscriptie "N.v.P.E.L.H. 13-3-1883", ø7,5cm.

Zilveren beurs
Resultaat: 25 EUR

Kralenbeursje met Hollands zilveren beugel, 835/000, ca. 1880, MT.: Cornelis van Gelderen, Schoonhoven. Beugelbreedte 10cm., Cond.:G

Alpaca zuiglepel
Resultaat: 25 EUR

Bijzondere alpaca zuiglepel met fraai bewerkingen en vergulde ringen en mondstuk, gemerkt BANO 18K, L.: 18,5cm.

2 Suikertangen
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren suikertangen,800/000 ( waarschijnlijk Frankrijk) 19/20e eeuw,1x met opengewerkt floraal decor 11,5-16.5cm. Cond.: R-G Samen ca. 110gr.

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren jampot-houder inclusief deksel ø7,5cm. met gedreven dagelijkse taferelen 835/000, jaarletter O: 1949, 1x inktpot ø7cm. (incompleet) en 1x glas op Hollands zilve...

5 Delen kristal/zilver
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)

Zilveren boterspatel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren boterspatel met fraai gevormde bak en steel met parelrand, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1891, 835/000, ca. 30gr. L.: 17,5cm.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes ca. 1950 met gecontourneerde rand, 835/000, MT: J. Schoorl en Zingen Amsterdam/Santpoort, ca. 103gr. 8x9cm. Cond.: U

Zilv. borstel + spiegel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 25 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met zilveren (800/000) strooidoppen met florale gedreven randen 4xø2,5cm.

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers oud o.a: plated, koperen tabaksdoos, kristal, lepels etc. 8,5-22cm. Cond.: G

Plated theekan
Resultaat: 20 EUR

Oude EPNS plated theekan ca. 1930 in goede originele staat 14x27x14cm.

Plated theeset + schaal
Resultaat: 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw: 1x bonboniere, 1x koffiekan, 1x roomkan en 1x suikerpot 10-27cm. Cond.: G

Zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

Zilv. tang + taartschep
Resultaat: 20 EUR

Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U

Zilv. lepel + fotolijstje
Resultaat: 20 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Leesbril
Resultaat: 15 EUR

Opvouwbare leesbril, verguld. Uitgevouwen 10x8.3 cm in etui.