Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...
Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U
Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...
Zilveren ovale kastanjevaas met deksel en 2 leeuwekop ringgrepen, op voet 925/000. Voet 11.5x8.5cm., H. 31cm., Ca. 1030 gr., Cond.:U
Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U
Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...
Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...
Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...
13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U
Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750
Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Twee Hollands zilveren ovale zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met ramskoppen en guirlandes. Blauw glazen inzetbakjes, zilvergewicht ca. 70gr. (samen) 6x4x4cm. Cond.: U
Hollands zilveren naaldenkoker met monogram, 18e eeuws, 1780 Amsterdam, 835/000, ca. 17gr., L. 9.5cm., Cond.:U
Geslepen kristallen bonboniere met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem aan 835/000 zilveren hengsel, fraai gevormd en voorzien van florale graveringen. MT.: C.E.Held, Amsterdam anno 1875, ca....
Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.
Prachtige Duitse Jugendstil W.M.F. plated olie- en azijnstel 6-delig bestaande uit: 2x zoutnappen, mosterdpotje (deksel beschadigd) en olie- en azijn. Allen van kristal met mooie florale vormgeving 27...
Rond 835/000 zilveen pepermuntdoosje met streepdecor en gegraveerde zon op het deksel. MT.: S.T.Reitsma, Lemmer anno 1829, ø 4.5cm., ca. 16gr.
Zilveren 835/000 loddereindoosje met gecontourneerd opgehoogd deksel en florale graveringen. MT.: Andries Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1866. 4.5x3.5x3cm. ca. 20gr.
Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U
Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel 835/000, Jaarletter: G: 1916, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten. ø 24cm. Cond.:U
Chatelaine zilver 835/000. Chatelaine met jasseronketting en 2 stempels. Voorzien van onedele sluiting. ca 38.6 gr
Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes met getordeerde steel en gestyleerd kroontje, in passend etui. 835/000, van Kempen en Begeer. Samen ca. 138gr., Cond.:U
Russische poederdoos in schelp met zilveren montuur (begin 1900), 875/000, 7,5x6,5x3,5cm. Cond.: U
Zilveren beugeltasje met binnenbeugel aan fluwelen tas, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: A: 1862, MT.: onleesbaar,. Beugelbreedte 11cm.Cond.: U en een oude zilveren tasbeugel met niet herkenbare keuren...
Stel geslepen kristallen toilettafel karafjes compleet met originele geslepen binnenstopjes, H.ca. 8cm., en bijbehorend zalfpotje H. ca. 7cm. alle drie met 835/000 zilveren schroefdeksels Londen anno ...
Vijf Hollands zilveren miniaturen,835/000,: De mattenklopster, man met orgeltje, echtpaar met viskar, schaatsend echtpaar en oliebollenbakster. Totaal gewicht ca. 108gr.
Rond zilveren pillendoosje met filligrain werk. Binnenkant met spiegeltje, gemerkt "32". Scharniertje zit aan 1 kant los ø5,5cm.
Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Sterling zilveren sauskom op onderschotel, strak model met filetrand op sauskomvoet, 925/000, Ca. 338gr., Schotelmaat 21x12cm., Cond.:U
Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 theecomfoor met parelrand op 3 fraai gebogen pootjes op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. MT.: L.H. Held, Amsterdam anno 1886.
Fraai geslepen kristallen odeurflacon in origineel etui, compleet met binnenstopje en 835/000 zilveren montuur met dop en schildje op de voorkant met florale graveringen. Nederlands gekeurs, onduideli...
Antieke zilveren lepel met aan voor-en achterzijde fraaie rocaille motieven, Nürnberg ca. 1750, MT.: GCG, L. 20cm., ca. 66gr.
Vijf zilveren miniaturen: twee smeden met mechaniek, Amsterdam, kaasdragers Amsterdam, lantaarnopsteken Amsterdam, paard met boer en eg Amsterdam, houtzager MT.: Niekerk Schoonhoven totaalgewicht ca. ...
Vier Hollands zilveren miniaturen: weegschaal 835/000 Amsterdam, marktkraam Amsterdam schilder MT.: Aubers Voorburg en trompettist van Medusa Oro. Totaal ca. 82gr. Cond.:U
Twee Hollands zilveren miniaturen, waterput compleet, Amsterdam en heksenwaag voorstelling, Niekerk Schoonhoven, 835/000. Waaghoogte ca. 6.5cm., Totaal ca. 65gr.
Stel zilveren drinkbekers op zeskantige voet met floraal motief, bewerkte oren ne rondom met de hand gegraveerd. Boven- en onderrand afgezet met bundelwerk. 835/000, ø4 (voet) en ø7cm. (drinkrand), ca...
Uniek vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met opgehoogde bovenkant met gegraveerde bloemenmand en gecontourneerde rand, binnenzijde deksel naam S.U.Dolk. MT.: Wed.J.H. van Halteren, Schoonhoven...
Twaalf Hollands zilveren theelepels, bekroond met pauwenmotief, 835/000, van Kempen, in passend etui. Samen ca. 134 gr., Cond.:U
Vijfdelig zilveren kapstel in origineel etui. 800/000, Cond.:U