Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.
Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen bolvaas met veelkleurig landschapsdecor, figuren en vogels in goede staat 38xø20cm.
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Hummel beeld met Steiff beer getiteld "Am Weinachtsbaum mit Teddybär" der FA Steif nr. 2015 (1998) met originele doos 17,6x14cm. en Beer: 14cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Japanse kutani houder met bronzen armaturen. Beide zijdes met divers decor van geisha's, eenden etc. Gesigneerd en in goede staat 25x32x20cm.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.
Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.
Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen kommen ca. 1900, gesigneerd met bloementak-decor 5,3xø10cm.
Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x jagertje (Weidmannsheid) nr. 307 (1990-1999), 13cm. Cond.: U, 1x meisje met pop (Hass mich lieb) nr. 311 (1979-1990), 15,5cm. Cond.: U1x meisje met pop in het bad (...
Zes oude/antieke Chinese voorwerpen: 1x riemgesp (jade?0, 1x inkthouder (jade?), 1x ring van natuursteen, 1x amulet met rat (jade?), 1x amulet met boedha (jade?), 1x amulet met insect (jade?) 3-7,5cm....
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met figuren in een tuin. Minimale chip bij rand ø23,5cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen Rosenthal balletdanseres, gesigneerd L.F. Gronau 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm.
Kavel met 75 Hollandse bloempot wandtegels 19e eeuw (diverse randschades) 13x13cm. Cond.: R
Groot kavel oude Hummel, Goebel figuren; 2x peper/zout/mosterdsetjes, roomstel, set eierdoppen en 3 schenkkannen 14-18cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen grijs/groenig geglazuurde vaas, gesigneerd en in goede staat 18,5xø10cm.
Chinees porseleinen bolvaas met spikkelglazuur (glazuurschade bij voet), gesigneerd 19e eeuw 17xø10cm. Cond.: G
Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met kinderwagen (Ausfahrt), nr. 375 3/0 (1990-1999), 9cm. Cond.: U, 1x jongentje met 3 hazen (Hazenvater), nr. 58 (1979-1990) 9cm. Cond.: U, 1x jongen en meis...
Twee Hummel poppenin originele doos 1x M.I. Hummel Doll Easter Greetings en 1x MI Hummel Doll On Holiday (1979-1999) Cond.: G
Drie Hummel figuren: 1x jongen met hond en plu (Wanderbub mit Hund), nr. 5 (1979-1990) H.: 12cm. Cond.: G, 1x broer en zus staan aan het wiegje (Das Grosse Ereignis) 13,5x10cm. Cond.: U en 1x twee zin...
Twee delen 17e-18e eeuws Hollands keramieken met decor van Prins Willem van Oranje; 1x potje 10xø8,5cm. met floraal decor en portret (PW D5), chip en haarscheuren Cond.: R en 1x bordje met prins van ...
Drie Hummel figuren van Goebel (Exclusive edition): 1x jongen en meisje aan het zingen met een vlag, nr. 790 (1990-1995) H.: 15cm. Cond.: U, 1x meisje in de bloemenweide (Summ Summ) nr. 2105 (1999-200...
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R