Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Antiek Hollands kralen-beursje met zilveren, 835/000, beugel. MT en jaarletter onbekend. Beugelbreedte 9 cm. Cond U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, vleespen met vingerring, gemerkt Halphen en meerdere onduidelijke MT. L.17cm., ca. 15gr.
Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U
Duits plated koffieservies 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 28x31x23cm. Cond.: G