Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U

Zilveren lepeltje
Startprijs 10 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

Plated fotolijstje
Resultaat: 10 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U

Divers plated
Startprijs 15 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G

Dobbelsteenhanger met collier
Startprijs 15 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm

3x Zilver/plated
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie

6 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver, 800/000: Hollands zilveren servetband en 5 diverse zilveren lepeltjes. Totaal ca 86 gr. Cond G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...

Slacouvert
Resultaat: 25 EUR

Zwaar verzilverd (silver plated) slacouvert, Frankrijk, versierd met medaillons en florale motieven. Lengte 27 cm. Cond. U

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje

Zilv. beursje
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands kralen-beursje met zilveren, 835/000, beugel. MT en jaarletter onbekend. Beugelbreedte 9 cm. Cond U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Drie delen zilver: Roomlepeltje met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Sustering, Schijfsma en v.d. Berg, Sneek. Suikerlepel met bloemmotiefsteel, Hollands zilver gekeurd. MT: Zaanlandse Z...

Borstelset
Startprijs 20 EUR

Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G

8 Delen djokja zilver
Startprijs 25 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

Zilveren mesje
Resultaat: 25 EUR

Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.

Zilveren miniatuur
Startprijs 25 EUR

Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U

3 Delen zilver
Startprijs 25 EUR

Lotje zilver, 835/000: Roomlepel, zuurprikker en theelepel. Allen met bloemmotief. Totaal 35 gr. Cond U

Zilveren vleespen
Startprijs 25 EUR

Zilveren, 835/000, vleespen met vingerring, gemerkt Halphen en meerdere onduidelijke MT. L.17cm., ca. 15gr.

2 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Sterling zilveren belletje met 2 tortelduifjes en sterling zilveren haltervormige rammelaartje ca. 33gr. Cond.: U

2 Zilv. nagelvijlen
Startprijs 25 EUR

Engels Sterling zilveren 925/000, 2 delig manicuursetje. Lengte 12,5cm. Cond U

Zilv. tafelschuivertje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 800/000, kinder-eetschuifje met bloemmotief. Lengte 12 cm. ca 25 gr. Cond U

2 Zoutlepels
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U

Duits plated koffieservies
Resultaat: 25 EUR

Duits plated koffieservies 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 28x31x23cm. Cond.: G