Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Schaalmodel Maybach 62 van AutoArt Millenium in uitstekende staat met originele doos.
Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.
Oud houten flipperkastspel ca. 1960, Tosca trekbiljart Homas spelenfabriek. In goede originele staat 64x27x3cm. Cond.: G
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat
Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G
Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R
Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R
Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.
Schaalmodel Fendt 936 Vario in originele doos avn Bruder en in nieuwstaat 46x20x20cm.
Schaalmodel ERTL (3371G), McCormick-Deering Farmall in zeer goede staat 17x14x8,5cm.
Kavel met verschillende schaalmodellen waaronder; 3x Hotwheel in verpakking, 2x Motormodellen (Bburago en Maisto) en enkele andere modellen, in redelijk tot nieuwstaat.
Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.
Oude Duitse schilpad pop jongen ca. 1950. Nr. 46 rep. Met originele kleertjes en glazen ogen 41cm. Cond.: G.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.
Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoene. Nr. 46 REP in zeer goede staat 43cm.
Grote (ca. 45cm lang) op afstand bestuurbare auto ""Vengeance" 27Mhz, in nieuwstaat
Zes schaalmodellen 1:18; 1x Road Lagends, Willys Coupe 1941 op plastic voet, 1x Maisto Aston Martin DB7 Vantage, 1x Kyosho BMW 7-series, 1x (1 spiegel eraf, wel erbij), 1xMaisto 2000 DeVille, 1x G.C.O...
Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G
Twee oude Duitse schildpad poppen 2e helft 20e eeuw; 1x meisje 49/1980 Auflage 5000 met glazen ogen 42cm. en 1x jongen 46-1980 Auflage 5000, scheurtje in lichaam 41cm. Cond.: R-G
Oude blikken stoommachine van Wilesco 2e helft 20e eeuw (gebruikt) met slijpsteen accesoire 25x18x27cm. Cond.: R-G