Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kavel plate 566
Kavel plate

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 567
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilv. beugel met tasje 568
Zilv. beugel met tasje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Zilv. theelepels 569
6 Zilv. theelepels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Delen zilver 571
3 Delen zilver

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
9 Zilveren theelepels 572
9 Zilveren theelepels

Resultaat:

25 EUR

Zilveren vleesvorken 573
Zilveren vleesvorken
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Kavel zilver 574
Kavel zilver

Resultaat:

30 EUR

Kristallen coupe, zilv. voet 247
Kristallen coupe, zilv. voet
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Miniatuur hondewagen 299
Miniatuur hondewagen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen zalfpotje, 10-vlaks 345
Kristallen zalfpotje, 10-vlaks

Resultaat:

30 EUR

Vergulde sierkurk / kaarsendover 367
Vergulde sierkurk / kaarsendover
Startprijs 30 EUR
2 Servetringen 370
2 Servetringen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Divers plated 375
Divers plated

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Servetringen + 1 vingerdoekring 389
2 Servetringen + 1 vingerdoekring

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Miniatuur troffel met ring 391
Miniatuur troffel met ring

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Suikerschep en roomlepel 400
Suikerschep en roomlepel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Servetringen 417
3 Servetringen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren petit-four lepel 419
Zilveren petit-four lepel

Resultaat:

45 EUR

Zilveren lepel 421
Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Pillendoosjes + zoutbakje 422
2 Pillendoosjes + zoutbakje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Karaf met zilver 439
Karaf met zilver

Resultaat:

30 EUR

Karaf met zilver 441
Karaf met zilver
Startprijs 30 EUR
4 Delen zilver 442
4 Delen zilver
Startprijs 30 EUR