Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer 2228
Barometer
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Veldfles + riem 2256
Veldfles + riem

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Tinnen borden 2288
2 Tinnen borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Tinnen borden 2294
5 Tinnen borden

Resultaat:

15 EUR

Kromzwaard 2087
Kromzwaard
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Tinnen kan, glazen bodem 2100
Tinnen kan, glazen bodem

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Koperen houtbak 2136
Koperen houtbak

Resultaat:

20 EUR

Collectie China/ Ned. Indië 2140
Collectie China/ Ned. Indië
Startprijs 20 EUR
Gietijzeren Maria 2162
Gietijzeren Maria
Startprijs 20 EUR
5 Delen koperwerk 2168
5 Delen koperwerk
Startprijs 20 EUR
Stel koperen kandelaars 2173
Stel koperen kandelaars
Startprijs 20 EUR
cocktail shaker + ijshouder 2191
cocktail shaker + ijshouder
Startprijs 20 EUR
Koperen wandplaquette 2195
Koperen wandplaquette
Startprijs 20 EUR
Staande lamp 2238
Staande lamp
Startprijs 20 EUR
Camera, Carl Zeiss 2254
Camera, Carl Zeiss
Startprijs 20 EUR
Box camera 2260
Box camera
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Lakdozen 2273
2 Lakdozen

Resultaat:

50 EUR

Weegschaal, 19e eeuw 2276
Weegschaal, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Plantenpot 2283
Plantenpot
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Schippertje 2292
Schippertje

Resultaat:

30 EUR

2 Bronzen wandlampen 2299
2 Bronzen wandlampen
Startprijs 20 EUR
Wandreliëf 2302
Wandreliëf
Startprijs 20 EUR
Verkocht
5 Delen divers 2312
5 Delen divers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Reclameschilden 2319
2 Reclameschilden

Resultaat:

20 EUR