Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee horloges 898
Twee horloges

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband met onyx en markesiet 917
Zilveren armband met onyx en markesiet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hanger en manchetknopen met groene steen 934
Hanger en manchetknopen met groene steen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelmoerhanger 757
Parelmoerhanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier van roze koralen 776
Collier van roze koralen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren collier met barnsteen hanger 806
Zilveren collier met barnsteen hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee zilveren hangers 858
Twee zilveren hangers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren armband 897
Zilveren armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse zilveren sieraden 111
Diverse zilveren sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
12 zilveren kinderringen 405
12 zilveren kinderringen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver vergulde koningsarmband 630
Zilver vergulde koningsarmband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hanger met parelmoer 752
Hanger met parelmoer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 884
Lot diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren armband met groene steen 900
Zilveren armband met groene steen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Citizen herenhorloge 355
Citizen herenhorloge

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren oorstekers met parelmoer 730
Zilveren oorstekers met parelmoer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Klederdracht sieraden 926
Klederdracht sieraden

Resultaat:

15 EUR