Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Mooie horlogeketting GG 585/000. Horlogeketting met ronde biesmarkschakel, ø 9 mm. 19e Eeuws, met karabijn en veeroog. Lengte 28 cm ca 24 gr.
Herenring GG 585/000 met witte topaas. Ring met ovaal montour, 16 x 13.5 mm, met daarin diverse witte topazen. In de scheen van de ring zit een lijnbewerking. ca. 6.7 gr. ø 61
Herenring GG 585/000 met stenen en emaille. Ronde herenring, ø 16 mm, met midden zirconia's, briljant en trapezium geslepen. Versierd met zwart emaille aan de bovenzijde en aan de zijkanten. ø 67 ca. ...
Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw
Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.
Twee paar oorstekers GG 585/000. Een paar oorhangers met navette vormige hanger, lengte 39 mm en een paar oorstekers geribbeld model, ø 10 mm. Totaal ca 2,6 gr.
Oorknoppen GG 585/000 met smaragd. Halve creolen in het midden bezet met een briljant geslepen smaragd. Breedte 5 mm, lengte 15 mm. ca. 2.5 gr. Voorzien van steker en pousette.
Collier met vijf rijen bloedkoraal. Collier met vijf rijen bloedkoraal, tonnetjes, ø ca. 5x4-5x7 mm. Versierd met metalen bollen en stukjes. Lengte 50-70 cm. ca. 108,0 gr.
Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.
Twee snoeren bloedkoraal. Tonvormig geslepen. Een kort verlopend collier, 5x8-8x12 mm en een langer collier, ø ca 2,5x5. Totaal gewicht ca. 53.3 gr.
Snoer bloedkoralen, fijne ronde kraaltjes aan een GG 585/000 kleine sluiting. ø kraal 3.2 mm. Lengte 90 cm ca. 15.1 gr.
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Fijne Armband WG 585/000. Fijne armband met langwerpige peervormige schakeltjes. ca. 1.4 gr. Lengte 18.5 cm.
Sierlijke creolen WG 585/000 met briljant. Fijne bolle klapcreolen, 14x5 mm, gematteerd, met 3 briljanten in een rij. De achterzijde van de creolen zijn opengewerkt met hartjes. Totaal ca. 0.12 crt W/...
Strakke WG 585/000 ring met briljanten. Strakke WG ring met opengespleten bovenzijde met daarin 6 briljanten, totaal ca 0.18 crt W-SI ø 55 ca. 4.45 gr.
Strakke creolen WG 585/000 met briljant. Fraaie strakke hoogglans gepolijste klapcreolen, grootte 4.5x17.5 mm met in het midden een briljant, 0.06 crt. W/SI. Als het ware tussen de creool geklemd. Voo...
Sierlijke ring WG 750/000, met een Toermalijn en Briljant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede WG deel zitten in een markiesvorm diverse briljanten gezet. Totaal ...
Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....
Unieke herenring GG 585/000 met camee geslepen kristal. Grote heren zegelring, Art Deco, met fraai geslepen camee in kristal. Grootte 18x21 mm, ca. 28.8 gr ø 63
Armband GG 585/000, met pantera schakel. Brede schakelarmband, 18 mm, panteramodel met 11 rijen met kleine schakels. De armband is voorzien van een bakslot en heeft twee veiligheden. Lengte 21 cm. ca....
Collier, GG 585/000 met strakke schakel. Strak collier, breedte 5,2 mm, met langwerpige fantasieschakel. Aan het collier zit een zware karabijnsluiting. ca. 32,6 gr. Lengte 49 cm. Nieuw
Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....
Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca. 31.1 gr.