Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine) 1436
J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Startprijs 200 EUR
J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee 1435
J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 1.500 EUR
Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot 1434
Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startprijs 100 EUR
A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep 1433
A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Startprijs 150 EUR
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt 1432
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startprijs 60 EUR
Cor Veenstra, Stilleven met appels 1431
Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR
Cor Veenstra, Wintergezicht met vogelhuisje 1430
Cor Veenstra, Wintergezicht met vogelhuisje
Startprijs 80 EUR
Cor Veenstra, Haven bij Veere 1429
Cor Veenstra, Haven bij Veere
Startprijs 90 EUR
Cor Veenstra, Bruggetje bij Giethoorn 1428
Cor Veenstra, Bruggetje bij Giethoorn
Startprijs 90 EUR
Tilly Moes, Vaas met rozen 1427
Tilly Moes, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR
Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar 1426
Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar
Startprijs 50 EUR
Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht 1425
Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht
Startprijs 50 EUR
B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap 1424
B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Startprijs 60 EUR
Igor Belichenko, Twee muzikanten 1423
Igor Belichenko, Twee muzikanten
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk, Boering met garen 1422
Onduidelijk, Boering met garen
Startprijs 50 EUR
J. Bruid, Driemaster op zee 1421
J. Bruid, Driemaster op zee
Startprijs 60 EUR
Jan Sluyters, Portret baby 1420
Jan Sluyters, Portret baby
Startprijs 90 EUR
3x Ikoon (divers) 1419
3x Ikoon (divers)
Startprijs 90 EUR
Pol Dom, Portret jonge dame 1418
Pol Dom, Portret jonge dame
Startprijs 200 EUR
4x Johan Briedé, Landschappen 1417
4x Johan Briedé, Landschappen
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Gemberpot met rozen 1416
Onduidelijk gesigneerd, Gemberpot met rozen
Startprijs 50 EUR
Monogram, Vrouw in klederdracht 1415
Monogram, Vrouw in klederdracht
Startprijs 50 EUR
B. Bevers, Abstract (Apocalypse Twenthe) 1414
B. Bevers, Abstract (Apocalypse Twenthe)
Startprijs 60 EUR
Willem Frederik Beers, Moderne compositie 1413
Willem Frederik Beers, Moderne compositie
Startprijs 50 EUR