Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Eettafel (noten) 4238
Eettafel (noten)
Startprijs 275 EUR
Schrijfbureau,1900 4237
Schrijfbureau,1900
Startprijs 100 EUR
Psycle, 1820 4236
Psycle, 1820
Startprijs 90 EUR
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk 4235
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Startprijs 150 EUR
Antieke penant kast 4234
Antieke penant kast
Startprijs 180 EUR
Kersen vitrinekast 4233
Kersen vitrinekast
Startprijs 400 EUR
Engelse bijzettafel, 1900 4232
Engelse bijzettafel, 1900
Startprijs 40 EUR
Mahonie commode, 1840 4231
Mahonie commode, 1840
Startprijs 70 EUR
Chinese hocker 4230
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Bibliotheekkast, 1880 4229
Bibliotheekkast, 1880
Startprijs 200 EUR
Vitrinekast 4228
Vitrinekast
Startprijs 100 EUR
Secretaire, 1870 4227
Secretaire, 1870
Startprijs 70 EUR
Engels schrijfsecretaire 4226
Engels schrijfsecretaire
Startprijs 150 EUR
Eiken standaard 4225
Eiken standaard
Startprijs 40 EUR
18e Eeuwse dekenkist 4224
18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 70 EUR
Mahonie secretaire (empire) 4223
Mahonie secretaire (empire)
Startprijs 350 EUR
Antieke naaitafel, 1840 4222
Antieke naaitafel, 1840
Startprijs 80 EUR
Kersenhouten thee meubel 4221
Kersenhouten thee meubel
Startprijs 40 EUR
Barok secretaire 18 eeuws 4220
Barok secretaire 18 eeuws
Startprijs 350 EUR
Louis Seize commode, 1800 4219
Louis Seize commode, 1800
Startprijs 90 EUR
Duitse eiken dekenkist 4218
Duitse eiken dekenkist
Startprijs 60 EUR
Wortelnoten topbureau, 1880 4217
Wortelnoten topbureau, 1880
Startprijs 3.750 EUR
Speeltafel 4216
Speeltafel
Startprijs 70 EUR
Mahonie tafel, 1860 4215
Mahonie tafel, 1860
Startprijs 40 EUR