Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Anconé 1409
Schilderij, Anconé
Startprijs 40 EUR
Kunstwerk, extended systems 1412
Kunstwerk, extended systems
Startprijs 40 EUR
Tekening, paarden 1416
Tekening, paarden
Startprijs 40 EUR
Jo Remarko 1419
Jo Remarko
Startprijs 40 EUR
Schilderij, G. Schödl 1933 1422
Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 40 EUR
Schilderij Horsky, Tsjechische school 1424
Schilderij Horsky, Tsjechische school
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Otto Pingerda 1427
Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 40 EUR
Schilderij, meisje en jongen 1428
Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 40 EUR
2 Antieke gravures 1429
2 Antieke gravures
Startprijs 40 EUR
3 Oude tekeningen 1433
3 Oude tekeningen
Startprijs 40 EUR
2 Duitse schilderijen 1440
2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Anno Erdle '43 1443
Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 40 EUR
Zweedse school Fjord 1445
Zweedse school Fjord
Startprijs 40 EUR
Landschap met molen 1446
Landschap met molen
Startprijs 40 EUR
Sven Person 1448
Sven Person
Startprijs 40 EUR
Schilderij, landweggetje 1450
Schilderij, landweggetje
Startprijs 40 EUR
Schilderij, H. Ness 1486
Schilderij, H. Ness
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Krijn van Dijke 1492
Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven 1493
Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
3 Schilderijen met pierrots 1500
3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 40 EUR
Schilderij, M. Beek 1505
Schilderij, M. Beek
Startprijs 40 EUR
4 Litho's Lionel Barrymore 1514
4 Litho's Lionel Barrymore
Startprijs 40 EUR
Aquarel, Toon Koster 1515
Aquarel, Toon Koster
Startprijs 40 EUR
Gouache, Hooier 1517
Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR
Naakt-studie 1519
Naakt-studie
Startprijs 40 EUR
Litho, Kanesca 1520
Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR
12 Etsen Rembrandt 1521
12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR
Duits berglandschap 1524
Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR
Robert-Petit-Lourraine 1525
Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR
Grunwaldt 1527
Grunwaldt
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Guy Fouget 1415
Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 45 EUR
Ongesigneerd schilderij, erotica 1417
Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 45 EUR
Lakwerk schilderij 1171
Lakwerk schilderij
Startprijs 50 EUR
Schilderij, stilleven 1190
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
Charles Bartlett 1230
Charles Bartlett
Startprijs 50 EUR
Chinees aquarel 1238
Chinees aquarel
Startprijs 50 EUR
Ovaal stilleven 1262
Ovaal stilleven
Startprijs 50 EUR
Teizo Ogaki 1283
Teizo Ogaki
Startprijs 50 EUR
Marcel Mouly 1284
Marcel Mouly
Startprijs 50 EUR
Schilderij, moeder met kind 1326
Schilderij, moeder met kind
Startprijs 50 EUR
Hendrik te Hoopen, stilleven 1338
Hendrik te Hoopen, stilleven
Startprijs 50 EUR
3 Antieke gravures 1360
3 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
4 Antieke gravures 1363
4 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
P. von Weiler, stilleven 1365
P. von Weiler, stilleven
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Alfred Zimmerman 1367
Schilderij, Alfred Zimmerman
Startprijs 50 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1369
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1374
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 50 EUR
2 Werken Duvaux 1894, 1895 1376
2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 50 EUR