25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek

1.800 EUR

Herman Brood 1018
Herman Brood

1.600 EUR

Gesig. J. Krachkovsky 1001
Gesig. J. Krachkovsky

1.500 EUR

Grote ets, 17e-18e eeuw 1101
Grote ets, 17e-18e eeuw

1.400 EUR

Schilderij, D. Schulman 1017
Schilderij, D. Schulman

1.300 EUR

Schilderij 3 figuren 1008
Schilderij 3 figuren

1.250 EUR

Album gravures 1000
Album gravures

1.100 EUR

Boek, Salvador Dali 1037
Boek, Salvador Dali

1.100 EUR

W. van Nieuwenhoven 1025
W. van Nieuwenhoven

750 EUR

Nicolaas Bastert 1002
Nicolaas Bastert

650 EUR

Schilderij, de Jongere 1044
Schilderij, de Jongere

625 EUR

Van Noort, strandgezicht 1023
Van Noort, strandgezicht

600 EUR

Schilderij, 17e-18e eeuw 1019
Schilderij, 17e-18e eeuw

550 EUR

Schilderij, J.G. van Luppen 1069
Schilderij, J.G. van Luppen

550 EUR

Van Noort, strandgezicht 1421
Van Noort, strandgezicht

550 EUR

Jan te Wierik, paneel 1064
Jan te Wierik, paneel

500 EUR

Schilderij, Bosboom 1181
Schilderij, Bosboom

500 EUR

Van Noort, bollenveld 1049
Van Noort, bollenveld

410 EUR

Bobeldijk 1081
Bobeldijk

400 EUR

Aquarel, landschap 1179
Aquarel, landschap

390 EUR

Ype Wenning 1063
Ype Wenning

350 EUR

Schilderij, boten op meer 1122
Schilderij, boten op meer

350 EUR

Schilderij, van Trirum 1139
Schilderij, van Trirum

350 EUR

Schilderij, L. de Jong 1254
Schilderij, L. de Jong

350 EUR