Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande klok met mechaniek 3509
Staande klok met mechaniek

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Pendule, negeroïde man 3500
Pendule, negeroïde man

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Schippertje met scheepjes mechaniek 3503
Schippertje met scheepjes mechaniek

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Lenzkirch klok 3505
Lenzkirch klok

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3502
Louis Seize pendule

Resultaat:

760 EUR

Verkocht
Jugendstil staande klok 3559
Jugendstil staande klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Koekkoeksklok 3519
Koekkoeksklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staande klok 3524
Staande klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staartklok dubbelkapper 3517
Staartklok dubbelkapper

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Grote skeletklok 3541
Grote skeletklok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3567
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3571
Schwarzwalder klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Koekkoeksklok 3518
Koekkoeksklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3-Delig klokkenstel 3511
3-Delig klokkenstel

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Frans beschilderd klokje 3521
Frans beschilderd klokje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Eikenhouten staande klok, Westminsterslag 3510
Eikenhouten staande klok, Westminsterslag

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3514
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Koperen pendulestel 3554
Koperen pendulestel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse pendule 3612
Franse pendule

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Koekkoeks klok 3526
Koekkoeks klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Klok 3542
Klok

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zaagklok 3579
Zaagklok

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Vaaspendule 3533
Vaaspendule

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Warmink tafelklok 3537
Warmink tafelklok

Resultaat:

150 EUR