22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Tekening, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, tekening op papier, figuur aan het kaarten met geld op tafel 19x15cm. Cond.: G

Schilderij, Delft
Resultaat: 40 EUR

F. v.d. Linden? ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G

2 Ikonen
Resultaat: 35 EUR

Twee ikonen 20e eeuw naar oud voorbeeld, handgeschilderd op hout in goede staat 29x21cm.

Sluitkamp ca. 1930
Resultaat: 35 EUR

Sluitkamp ca. 1930, olieverf op linnen, bospad 40x50cm. Cond.: G

Ets, Bongers
Resultaat: 35 EUR

Berend Bongers 1911 (Den Haag 1866 - Delft 1949), ets op papier, gracht Amsterdam 31,5x47cm. Cond.: G

P. Farrey
Resultaat: 35 EUR

P. Farrey ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven 38x55cm. Cond.: G

Stilleven met pijp
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met pijp 32x23cm. Cond.: R-G

W. van Deventer, boten op rivier
Resultaat: 30 EUR

Willem Anthonie van Deventer (Den Haag 1824 - 1893), aquarel op papier, riviergezicht met zeilboten en figuren (vochtvlekken) 50x35cm. Cond.: M

Schilderij, H. Kuyten
Resultaat: 30 EUR

H. Kuyten ca. 1920, olieverf op paneel, kippen 28x21cm. Cond.: G

Aquarel, Jacque Favier
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Koch
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Koch (Duitse School), olieverf op linnen, jongensportret 28x21cm. Cond.: G

2 Gravures, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse gravures: 1x The Wedding Ring en 1x The Valentine, gravures op papier 20x27cm. Cond.: R

Aquarel, Hans Timmermans
Resultaat: 30 EUR

Hans Timmermans '37 (Rotterdam 1900 - Vught 1943), aquarel op papier, gedetailleerd winterlandschap 23x18cm. Cond.: G

A. Wilbers
Resultaat: 30 EUR

A. Wilbers ca. 1900, olieverf op paneel, boer met hark 24x17cm. Cond.: R

A. Feudel
Resultaat: 30 EUR

A. Feudel (1857 Hartlaub Dresden), olieverf op linnen, landschap bij maanlicht 66x50cm. Cond.: G

Schilderij, koeien
Resultaat: 30 EUR

v. Birkhalm ca. 1950, olieverf op linnen, liggende koeien 65x50cm. Cond.: G

Portret, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Potlood tekening op papier 18e eeuw 35x22cm. Cond.: G

P. Hubel, bloemen
Resultaat: 30 EUR

2 Sepia's
Resultaat: 30 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gravure 17e eeuw, Visscher
Resultaat: 25 EUR

4 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Litho, ongesigneerd
Resultaat: 20 EUR

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Resultaat: 15 EUR

Moderne gouache
Resultaat: 15 EUR

Gerdi Jacobs
Resultaat: 10 EUR

Aquarel, Wenzel
Resultaat: 10 EUR

Kruyder
Resultaat: 10 EUR