Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 26/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G
verso R. Lary (waarschijnlijk Roland Lary), olieverf op linnen, vaas met rozen 38x45cm. Cond.: G
Pendant C.H. Beltman ca. 1930, olieverf op paneel, 2 Hollandse landschappen 17x13cm. Cond.: G
H. Hermans ca. 1910, olieverf op paneel, winters landschap bij ondergaande zon 24x18cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom 50x40cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaalse schilder geweest), olieverf op paneel, Twents landschap met koeien 60x40cm.
H. Kuyten ca. 1920, olieverf op linnen, winters landschap 30x40cm. Cond.: G
Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Henry Houben. Voorstellend een havengezicht 105x78cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, voorstelling naar Picasso van een halfnaakte dame 36x52cm. Cond.: G
Pieter Egberts (Hollandse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 13,5x8cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, de Bommelas 40x50cm. Cond.: G
A. Kooy ca. 1930, olieverf op linnen, zeilboten op een meer 40x60cm. Cond.: G
S. Pollentine, olieverf op paneel, 3 mussen op een tak 18,5x14,5cm. Cond.: G
D. Roeloffs ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 21x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met twee zwaaiende figuren 53x69cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, aap in een interieur 45x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Russische School?), olieverf op paneel, paardeslee met figuren in de sneeuw 24x13cm. Cond.: G
Monogram J.M., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren in de sneeuw 24x30cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
H. Köcke ca. 1910 (1874 - 1856 Duitse School), olieverf op linnen, Duits landschap met heilig kruis 90x53cm. Cond.: G
Kees Boendermaker (Amsterdam 1904 - Bergen, oprichter van de Bergensche School), gemengde techniek op papier, vaas met bloemen 50x32cm. Cond.: G
Willy Holtmann 1933 ( 1908 - 1984 Duitse School), olieverf op linnen, landschap 65x70cm. Cond.: G
Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Schmidhald. Voorstellend een winterlandschap 105x78cm. Cond.: G
Xeno Munninghoff 1926, houtskool op papier, landschap Terlet 31x23cm. Cond.: G
E.A. Reisig, olieverf op paneel, landschap met riviertje, boot, huis en figuren 50x70cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 30x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 10x12,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, 2 dames naar August Macke 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 70x80cm. Cond.: G
H. van de Ende, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, twee kippen 13,5x13,5cm. Cond.: G
H. Ros ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 45x35cm. Cond.: G
Monogram ca. 1980, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 60x50cm. Cond.: G
Monogram H.R. Fecit, olieverf op linnen, dame die een bijbel leest (zeer gedetailleerd) 24x30cm. Cond.: G
D. Casper, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, romatisch landschap met ruïne en figuren 17x22cm. Cond.: G
H. v.d. Ende ca. 1920, olieverf op linnen, bloemenmarkt met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Talling ca. 1900, olieverf op paneel, bosgezicht met huisje en boerenstel 50x35cm. Cond.: G
Twee tekeningen ca. 1800: 1x naakte man (gesigneerd L. Barosseau?) 1809 30x19cm. en 1x landschap met ruines 26x18cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier: 1x damesportret van mooie kwaliteit 23x16cm. en 1x Hermes met helm en hamer 30x20cm. Cond.: G
Naar Louis Apol ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands winters landschap met wandelaar (stukje verf af) 55x36cm. Cond.: R-G
G. v. de Zwalm, olieverf op linnen, oudere vrouw in een kerk 60x50cm. Cond.: G
H. Rotermund (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap met huis 48x48cm. Cond.: G
Wagner ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, Gardameer 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, man met riet in de sneeuw 33x40cm. Cond.: R
Ric? (en stempel J.O.B.), lithografie op papier, zeilboten op rivier 50x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters landschap 20x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 55x46cm. Cond.: G
H. Kuyten ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 30x40cm. Cond.: G
Gilchen? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis, tuin, korenveld en figuur 50x60cm. Cond.: G
F. Mendel ca. 1920, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, winters landschap 30x40cm. Cond.: G
Riwa ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met rozen 50x60cm. Cond.: G
Kavel met 11 militaria ingekleurde gravures 19e eeuw o.a: Duitsland en Frankrijk (o.a: E. Grünnedel) 20-24cm. Cond.: R-G