22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Batek met vogel
Resultaat: 110 EUR

Robert Tratzeln, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Litho, jan te Wierik
Resultaat: 100 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 26/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

Schilderij, boer met slijpsteen
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, R. Lary
Resultaat: 100 EUR

verso R. Lary (waarschijnlijk Roland Lary), olieverf op linnen, vaas met rozen 38x45cm. Cond.: G

Pendant, Beltman
Resultaat: 100 EUR

Pendant C.H. Beltman ca. 1930, olieverf op paneel, 2 Hollandse landschappen 17x13cm. Cond.: G

J. de Graaf
Resultaat: 100 EUR

Jochem de Graaf, acryl op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Schilderij, H. Herman
Resultaat: 100 EUR

H. Hermans ca. 1910, olieverf op paneel, winters landschap bij ondergaande zon 24x18cm. Cond.: G

Twan v.d. Ven
Resultaat: 100 EUR

Twan v.d. Ven, acryl op linnen, figuren 80x80cm. Cond.: G

Pendant, J.H. Coster
Resultaat: 100 EUR

Snoeijerbosch, dode boom
Resultaat: 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Anconé
Resultaat: 100 EUR

Ton Anconé (Oldenzaalse schilder geweest), olieverf op paneel, Twents landschap met koeien 60x40cm.

Schilderij, H. Kuyten
Resultaat: 100 EUR

H. Kuyten ca. 1920, olieverf op linnen, winters landschap 30x40cm. Cond.: G

Prent in lijst
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Henry Houben. Voorstellend een havengezicht 105x78cm. Cond.: G

Maria Plonovska
Resultaat: 100 EUR

G. Diepeveen, naar Picasso
Resultaat: 90 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, voorstelling naar Picasso van een halfnaakte dame 36x52cm. Cond.: G

Pieter Egberts
Resultaat: 90 EUR

Pieter Egberts (Hollandse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 13,5x8cm. Cond.: G

G. Diepeveen, viool
Resultaat: 90 EUR

Bertus Baaijens
Resultaat: 90 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, de Bommelas 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Donna
Resultaat: 90 EUR

Kooy, schepen
Resultaat: 90 EUR

A. Kooy ca. 1930, olieverf op linnen, zeilboten op een meer 40x60cm. Cond.: G

F. v.d. Noorden
Resultaat: 90 EUR

Schilderij, musjes op tak
Resultaat: 90 EUR

S. Pollentine, olieverf op paneel, 3 mussen op een tak 18,5x14,5cm. Cond.: G

Schilderij, Roelofs
Resultaat: 85 EUR

D. Roeloffs ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 21x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht met twee zwaaiende figuren 53x69cm. Cond.: R

Schilderij, aap
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, aap in een interieur 45x60cm. Cond.: G

Schilderij, sledetocht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Russische School?), olieverf op paneel, paardeslee met figuren in de sneeuw 24x13cm. Cond.: G

Schilderij, M. Sanden
Resultaat: 80 EUR

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Monogram J.M.
Resultaat: 80 EUR

Monogram J.M., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren in de sneeuw 24x30cm. Cond.: G

L. de Jong, landschap
Resultaat: 80 EUR

L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G

H. Köcke
Resultaat: 80 EUR

H. Köcke ca. 1910 (1874 - 1856 Duitse School), olieverf op linnen, Duits landschap met heilig kruis 90x53cm. Cond.: G

Tekening, C. Boendermaker
Resultaat: 80 EUR

Kees Boendermaker (Amsterdam 1904 - Bergen, oprichter van de Bergensche School), gemengde techniek op papier, vaas met bloemen 50x32cm. Cond.: G

Dietsch, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Willy Holtmann 1933 ( 1908 - 1984 Duitse School), olieverf op linnen, landschap 65x70cm. Cond.: G

Prent in lijst
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse prent in eiken lijst ca. 1900, gesigneerd Schmidhald. Voorstellend een winterlandschap 105x78cm. Cond.: G

2 Portretten ca. 1800
Resultaat: 80 EUR

Tekening, Munninghof
Resultaat: 75 EUR

Xeno Munninghoff 1926, houtskool op papier, landschap Terlet 31x23cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 75 EUR

E.A. Reisig, olieverf op paneel, landschap met riviertje, boot, huis en figuren 50x70cm. Cond.: G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 75 EUR

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 75 EUR

C. Cornelisz, strandgezicht
Resultaat: 75 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 30x24cm. Cond.: U

Schilderijtje op paneel
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, landschap 10x12,5cm. Cond.: G

G. Diepeveen, naar Macke
Resultaat: 70 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, 2 dames naar August Macke 30x40cm. Cond.: G

E. Umbach
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, olieverf
Resultaat: 65 EUR

Schilderij, de Vries
Resultaat: 65 EUR

Schilderij, landschap
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, H. van Ende
Resultaat: 60 EUR

H. van de Ende, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, twee kippen 13,5x13,5cm. Cond.: G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 60 EUR

H. Ros ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 45x35cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 60 EUR

Monogram ca. 1980, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 60x50cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Gerard Douw
Resultaat: 60 EUR

Monogram H.R. Fecit, olieverf op linnen, dame die een bijbel leest (zeer gedetailleerd) 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht Parijs
Resultaat: 60 EUR

D. Casper, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs in de sneeuw 30x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, romatisch landschap met ruïne en figuren 17x22cm. Cond.: G

Schilderij, H. v.d. Ende
Resultaat: 60 EUR

H. v.d. Ende ca. 1920, olieverf op linnen, bloemenmarkt met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Talling
Resultaat: 60 EUR

J. Talling ca. 1900, olieverf op paneel, bosgezicht met huisje en boerenstel 50x35cm. Cond.: G

K. Wagner
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, D. Pelotti, strand
Resultaat: 60 EUR

Ets, Bauer
Resultaat: 60 EUR

2 Tekeningen ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Twee tekeningen ca. 1800: 1x naakte man (gesigneerd L. Barosseau?) 1809 30x19cm. en 1x landschap met ruines 26x18cm. Cond.: R-G

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee tekeningen op papier: 1x damesportret van mooie kwaliteit 23x16cm. en 1x Hermes met helm en hamer 30x20cm. Cond.: G

Schilderij, naar Apol
Resultaat: 55 EUR

Naar Louis Apol ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands winters landschap met wandelaar (stukje verf af) 55x36cm. Cond.: R-G

Schilderij, water/rotsen
Resultaat: 55 EUR

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

G. v. de Zwalm, olieverf op linnen, oudere vrouw in een kerk 60x50cm. Cond.: G

H. Rotermund
Resultaat: 50 EUR

H. Rotermund (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap met huis 48x48cm. Cond.: G

Schilderij, Gardameer
Resultaat: 50 EUR

Wagner ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, Gardameer 40x50cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, man met riet in de sneeuw 33x40cm. Cond.: R

Schilderij, zeilboten
Resultaat: 50 EUR

Ric? (en stempel J.O.B.), lithografie op papier, zeilboten op rivier 50x38cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters landschap 20x30cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, berg
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, besneeuwd berglandschap 55x46cm. Cond.: G

Schilderij, dames
Resultaat: 50 EUR

G.J. Slijthoff, moeder met kind
Resultaat: 50 EUR

Moolhuizen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, man met pijp
Resultaat: 50 EUR

Geni Peter
Resultaat: 50 EUR

7 Werken van Liny Kull
Resultaat: 50 EUR

Tekening, mannelijk naakt
Resultaat: 50 EUR

Kyrillisch gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Litho
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, H. Kuyten
Resultaat: 45 EUR

H. Kuyten ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen 30x40cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Resultaat: 45 EUR

Tekening, gesigneerd 1800
Resultaat: 45 EUR

Gilchen?
Resultaat: 40 EUR

Gilchen? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis, tuin, korenveld en figuur 50x60cm. Cond.: G

Kerkinterieur F. Mendel
Resultaat: 40 EUR

F. Mendel ca. 1920, olieverf op linnen, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, winters landschap 30x40cm. Cond.: G

Modern schilderij op linnen
Resultaat: 40 EUR

Riwa ca. 1980, olieverf op linnen, stilleven met rozen 50x60cm. Cond.: G

Map gravures, militaria
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 11 militaria ingekleurde gravures 19e eeuw o.a: Duitsland en Frankrijk (o.a: E. Grünnedel) 20-24cm. Cond.: R-G

Schilderij, A. Plasman
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, Hermans
Resultaat: 40 EUR