Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven
Resultaat: 35 EUR

Kuik Rhee? ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Zonnebloemen
Resultaat: 35 EUR

E. Fruss (Duitse School), olieverf op paneel, vaas met zonnebloemen 30x34cm. Cond.: G

Ets, Minerva
Resultaat: 35 EUR

Oude ets (juli 1961) van academie Minerva Groningen, ets op papier, grillige boom 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, Ravenswaai
Resultaat: 35 EUR

Hubert Antonie Ravenswaaij '21 ( 1891 - 1972), aquarel op papier, condor op stenen muur 38x49cm. Cond.: G

Schilderij, winter Wijnbrug
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G

2x 18e eeuws
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse werken; 1x soldaat (ets) 23x16cm. en 1x borduursel op papier anno 1743 en Duitse tekst 12x9cm. Cond.: R-G

Klein schilderijtje ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, figuren bij een Fachwerk huis 12x10cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Monogram M.B., olieverf op paneel, stilleven 24x20cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd (Hollandse School), houtskool op papier, interieur 48x63cm. Cond.: G

Aquarel, Eva Mendlik
Resultaat: 30 EUR

Eva Mendlik (Haarlem 1928 - Nederlandse beeldhouwster), Chinese inkt op papier, zittende vrouw 32x46cm. Cond.: G

Kubistische gezichten
Resultaat: 30 EUR

D'Atma 1964 (Franse School), pastel op papier, kubistische gezichten "Thalassa, toi la eternelle toi la soif de me plus etre" 54x36cm. Cond.: G

Gravure, Pieter Giltay
Resultaat: 30 EUR

Pieter Giltay ( 1916 Haarlem - 1999 Opijnen), ets op papier, landschap met persoonlijke anecdote 27x7cm. Cond.: G

2 Hollandse gravures
Resultaat: 30 EUR

Twee Hollandse gravures ca. 1800; 1x "Maak bekent dat overleden is Amsterdam 1803 bij E. Maaskamp in de Kalverstraat no 18" en 1x "Ene burgervrouw en dochter naar de kerk gaande Amsterdam 1811 bij E. ...

2 Etsen ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse etsen op papier ca. 1900; 1x "Viel Glück zum neunern Jahre" door G. Broel en 1x "Dies Buch gehort Lili Fischer" door G. Broel 14x9cm. en 13x10cm. Cond.: G

Jagers met honden
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse jachtprent, naar J.S. Sanderson Welles ca. 1930, reproductie op papier 43x28cm. Cond.: R

Schilderij, goudvinken
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G

Aquarel, Kees Broerse
Resultaat: 25 EUR

Kees Broerse '66 ( 1900 -1972 Enschede), olieverf op karton, vaas met viooltjes 47x35cm. Cond.: G

3 Boeken met grafiek
Resultaat: 25 EUR

Drie interessante Duitse antiquarische boeken (kunst); 1x Will Halle album, handgesigneerd met diverse handegesigneerde lithografiën met geschreven spreuken (11 werken), 1x Zwölf zeichner aus Berlin n...

Schilderij, Mils
Resultaat: 25 EUR

Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G

Sepia, S. Visser
Resultaat: 25 EUR

S. Visser 19e eeuw, sepia op papier, haveningang met stoomschip en zeilboten 15x10,5cm. Cond.: G

Aquarel, ca. 1800, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, stilleven met fruit 34x25cm. Cond.: R-G

Gravure, Neapoli
Resultaat: 25 EUR

Ets 17e eeuw van haven van Napels, ets op papier, "Mohle zu Napoli Saiont de Ginosura um den castell Novo" 21x14cm. Cond.: G

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Resultaat: 20 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Ets, Michel Ciry
Resultaat: 20 EUR

Michel Ciry 1944 (1919 Frankrijk - ), ets op papier, stadsgezicht Parijs 10x8cm. Cond.: G

W. v/d Heide, schilderij
Resultaat: 20 EUR

W. v.d. Heide, olieverf op paneel, Twentse boerderij met kippen 24x30cm. Cond.: G

Landkaart Denemarken
Resultaat: 20 EUR

Antieke Deense landkaart van Captain J.H. Mansa N.B.K. 1840. Randschade en vochtvlekken 72x52cm. Cond.: M-R

Gravure 1765
Resultaat: 20 EUR

A. overlaet Fecit 1765, 18e eeuwse ets op papier voorstellend mosselvissers en schepen 12,5x10cm. Cond.: G

Gravure, Boehne 1744
Resultaat: 20 EUR

Böhm fecit 1744, ets op papier, haven met ruïne 7,5x8,5cm. Cond.: G

Duitse tekening ca. 1800
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bergachtig landschap met kasteel 11x9cm. Cond.: G

4 Gravures, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G

Oude gravure
Resultaat: 15 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G

Schilderij, v. Weerd
Resultaat: 15 EUR

Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Karl Behling 1919 (Duitse School), houtsnede op papier, "Neuende" 25x16cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Ets, Martin van Waning
Resultaat: 10 EUR

Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Resultaat: 10 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

4 Antieke gravures
Resultaat: 10 EUR

Vier gravures 17e-18e eeuw; 1x "de Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam" door W. Doelen, 1x gravure, het maken van een schoen (Baurenfeind. del. Defehrt sculpt, 1x gravure Grundris von dem Aussersten End...