Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren leeuwenwagen
Resultaat: 4.400 EUR

Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...

Beker met deksel
Resultaat: 2.600 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U

Groot zilv. bestek
Resultaat: 1.450 EUR

Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 950 EUR

Zilveren ovale kastanjevaas met deksel en 2 leeuwekop ringgrepen, op voet 925/000. Voet 11.5x8.5cm., H. 31cm., Ca. 1030 gr., Cond.:U

Sigaren koker
Resultaat: 875 EUR

Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...

Grote hengselmand
Resultaat: 850 EUR

Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U

Hengselmand
Resultaat: 775 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U

Zilveren bestek
Resultaat: 665 EUR

Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...

Zilveren theeservies
Resultaat: 660 EUR

Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...

Zilveren soezenmand
Resultaat: 425 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...

Zilveren theeservies
Resultaat: 400 EUR

Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U

Zilveren tafelbel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...

13-Delige bonbonset
Resultaat: 200 EUR

13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U

Reiscouvert, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 170 EUR

Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.

2 Tafelmessen
Resultaat: 170 EUR

Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 150 EUR

Twee Hollands zilveren ovale zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met ramskoppen en guirlandes. Blauw glazen inzetbakjes, zilvergewicht ca. 70gr. (samen) 6x4x4cm. Cond.: U

Zilv. naaldenkoker
Resultaat: 150 EUR

Hollands zilveren naaldenkoker met monogram, 18e eeuws, 1780 Amsterdam, 835/000, ca. 17gr., L. 9.5cm., Cond.:U

Kristallen bonboniere
Resultaat: 135 EUR

Geslepen kristallen bonboniere met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem aan 835/000 zilveren hengsel, fraai gevormd en voorzien van florale graveringen. MT.: C.E.Held, Amsterdam anno 1875, ca....

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 130 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.

Plated tafelset
Resultaat: 130 EUR

Prachtige Duitse Jugendstil W.M.F. plated olie- en azijnstel 6-delig bestaande uit: 2x zoutnappen, mosterdpotje (deksel beschadigd) en olie- en azijn. Allen van kristal met mooie florale vormgeving 27...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 130 EUR

Rond 835/000 zilveen pepermuntdoosje met streepdecor en gegraveerde zon op het deksel. MT.: S.T.Reitsma, Lemmer anno 1829, ø 4.5cm., ca. 16gr.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Zilveren 835/000 loddereindoosje met gecontourneerd opgehoogd deksel en florale graveringen. MT.: Andries Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1866. 4.5x3.5x3cm. ca. 20gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U

Kristallen schaal, zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel 835/000, Jaarletter: G: 1916, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten. ø 24cm. Cond.:U

Chatelaine
Resultaat: 120 EUR

Chatelaine zilver 835/000. Chatelaine met jasseronketting en 2 stempels. Voorzien van onedele sluiting. ca 38.6 gr

Snuifdoos
Resultaat: 115 EUR

Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Krist. koekschaal
Resultaat: 110 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 110 EUR

Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes met getordeerde steel en gestyleerd kroontje, in passend etui. 835/000, van Kempen en Begeer. Samen ca. 138gr., Cond.:U

Russische poederdoos
Resultaat: 110 EUR

Russische poederdoos in schelp met zilveren montuur (begin 1900), 875/000, 7,5x6,5x3,5cm. Cond.: U

Tasbeugel + tasje
Resultaat: 110 EUR

Zilveren beugeltasje met binnenbeugel aan fluwelen tas, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: A: 1862, MT.: onleesbaar,. Beugelbreedte 11cm.Cond.: U en een oude zilveren tasbeugel met niet herkenbare keuren...

Toilet karafjes
Resultaat: 110 EUR

Stel geslepen kristallen toilettafel karafjes compleet met originele geslepen binnenstopjes, H.ca. 8cm., en bijbehorend zalfpotje H. ca. 7cm. alle drie met 835/000 zilveren schroefdeksels Londen anno ...

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Vijf Hollands zilveren miniaturen,835/000,: De mattenklopster, man met orgeltje, echtpaar met viskar, schaatsend echtpaar en oliebollenbakster. Totaal gewicht ca. 108gr.

Pepermuntdoosje
Resultaat: 110 EUR

Rond zilveren pillendoosje met filligrain werk. Binnenkant met spiegeltje, gemerkt "32". Scharniertje zit aan 1 kant los ø5,5cm.

Zilveren beeldje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U

5-Delig zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...

Zilveren sauskom
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sauskom op onderschotel, strak model met filetrand op sauskomvoet, 925/000, Ca. 338gr., Schotelmaat 21x12cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U

Zilveren theecomfoor
Resultaat: 100 EUR

Zilveren 835/000 theecomfoor met parelrand op 3 fraai gebogen pootjes op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. MT.: L.H. Held, Amsterdam anno 1886.

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 100 EUR

Fraai geslepen kristallen odeurflacon in origineel etui, compleet met binnenstopje en 835/000 zilveren montuur met dop en schildje op de voorkant met florale graveringen. Nederlands gekeurs, onduideli...

Zilveren lepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren lepel met aan voor-en achterzijde fraaie rocaille motieven, Nürnberg ca. 1750, MT.: GCG, L. 20cm., ca. 66gr.

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 100 EUR

Vijf zilveren miniaturen: twee smeden met mechaniek, Amsterdam, kaasdragers Amsterdam, lantaarnopsteken Amsterdam, paard met boer en eg Amsterdam, houtzager MT.: Niekerk Schoonhoven totaalgewicht ca. ...

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 100 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: weegschaal 835/000 Amsterdam, marktkraam Amsterdam schilder MT.: Aubers Voorburg en trompettist van Medusa Oro. Totaal ca. 82gr. Cond.:U

2 Zilv. miniaturen
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen, waterput compleet, Amsterdam en heksenwaag voorstelling, Niekerk Schoonhoven, 835/000. Waaghoogte ca. 6.5cm., Totaal ca. 65gr.

Russische drinkbekers
Resultaat: 95 EUR

Stel zilveren drinkbekers op zeskantige voet met floraal motief, bewerkte oren ne rondom met de hand gegraveerd. Boven- en onderrand afgezet met bundelwerk. 835/000, ø4 (voet) en ø7cm. (drinkrand), ca...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 95 EUR

Uniek vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met opgehoogde bovenkant met gegraveerde bloemenmand en gecontourneerde rand, binnenzijde deksel naam S.U.Dolk. MT.: Wed.J.H. van Halteren, Schoonhoven...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, bekroond met pauwenmotief, 835/000, van Kempen, in passend etui. Samen ca. 134 gr., Cond.:U

Zilveren borstelset
Resultaat: 90 EUR

Vijfdelig zilveren kapstel in origineel etui. 800/000, Cond.:U

Art Deco wijnkoeler
Resultaat: 90 EUR

Oude Art Deco plated wijnkoeler ca. 1920 met hengsel. In goede originele staat 33xø26cm.

Zilveren uienlepel
Resultaat: 80 EUR

Heel bijzonder 835/000 zilveren zgn. Amsterdamse uienlepel met gecontourneerde ajourgezaagde bak, getorste steel en spatelheft met parelrand. MT.: Adrianus Graves Kooiman, Schoonhoven anno 1896, L. 16...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 80 EUR

Tabaksdoos 835/000 zilver, met op het deksel gedreven Oud Hollandse voorstelling. MT.: Hendrikus Hartman, Schoonhoven anno 1908, 8.5x4.5x2cm., ca. 77gr.

Fries zakmes
Resultaat: 80 EUR

Antiek Fries zilveren zakmes, handgegraveerd aan beide zijden, 18e eeuw. L .ingeklapt 9cm., Cond.:U

Zilv. pillendoos
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel 835/000, Grootkeur Jaarletter: M:1947 MT.: Niekerk, Schoonhoven, 4.5x4.5x2cm., ca. 34gr.

Kanon + pooltafel
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren miniaturen: Poolbiljart, Amsterdam en kanon op affuit, MT.: Auber, Voorburg. 835/000 Samen ca. 94gr.

Manicure-set
Resultaat: 70 EUR

Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren 925/000 opengewerkt ovaal bonbonmandje met parelrand. MT.: van Kempen en Begeer, Zeist anno 1967. 13x10.5cm., ca. 119gr.

Zilveren suikertang
Resultaat: 70 EUR

Zilveren klontjestang, versierd met filigrain en hartjes- en bloemmotieven, 835/000 L. 17cm., Ca. 60gr., Cond.:U

Zilveren hemelbed
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur hemelbed, 835/000, Amsterdam, ca. 64gr., 6x4.5x4cm., Cond.:U

12 Cocktailprikkers + 12 lepeltjes
Resultaat: 65 EUR

Twaalf zilveren coctailprikkers en 12 zilveren lepeltjes met bloemmotief bak, 925/000 ca. 97gr. Cond.:U

3 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 65 EUR

Drie zilveren vingerhoedjes 800/000 en 835/000 waarvan 1 met groene agaat versiering. Totaal gewicht ca. 14gr., Cond.:U

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U

Zilveren kan in vitrine
Resultaat: 60 EUR

Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.

Zilveren duiventil
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000 voorstellend een duiventil met duiven, op ronde voet met gedraaide poot. MT.: Niekerk, Schoonhoven. H. 9cm., ca. 12gr.

Wandelstok, zilv. greep
Resultaat: 60 EUR

Wandelstok met zilveren greep uit 19634 met jugendstil motieven. 800/000 L. 90cm., Cond.: U

Sla couvert
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren salade couvert, model Haags lofje,835/000, Grootkeur, Jaarletter: A:, 1910, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 26cm., Ca. 218gr., Cond.:U

Zilveren papegaaienkooi
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur 835/000 zilveren papegaaienkooi met vogel, op gedraaide standaard en driekantige voet. Nederlands gekeurd anno 1977, H. 9cm.

Zilv. setje (8 delen)
Resultaat: 60 EUR

Set van 6 zilveren taartvorkjes, cakeprikker en petit-four tang. Allen versierd met roosmotieven, 830/000, ca. 133gr. L.: 12,5cm. (taartvork) Cond.: U

Zilveren zwavelstokdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, in de vorm van een hart met gedreven florale afbeeldingen en voorzien van een draagring. 4x3.5cm.

Schildpad pennenbakje
Resultaat: 60 EUR

Schildpad pennenbakje met fraai bewerkte zilveren rand en een schildpad dekseldoosje met zilveren bloem op het deksel. 19x11cm. en ø 8cm.

Zilveren zwavelstokdoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zwafelstokdoosje, 925/000, met gedreven afbeelding Indianen hoofd met verentooi en voorzien van een draagring.

Zilveren miniatuur, roeien
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur 835/000 met voorstelling "Roeien met de riemen die je hebt"MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973

Zilveren postzegeldoosje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren postzegeldoosje, 830/000, met onder-en bovendeksel te openen. Gedreven voorstelling van o.a. watermolen, zeilboot e.d. 4.5x3cm., ca. 20gr.

Beugeltas
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V" Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U

Deens zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Deens zilveren lepel met fraai gevormde steel, gemerkt Biereine Denmark Jaarletter: S. L. 17cm., ca. 52gr.

8 Suikerlepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Acht Hollands zilveren Biedermeier theelepeltjes 835/000 Grootkeur, MT.: Niekerk, Schoonhoven ca. 1940, Ca. 84gr., Cond.:U

Zilveren vingerkom
Resultaat: 55 EUR

Zilveren vingerkom op voet, 835/000 met fraaie florale gedreven afbeelding. Nederlands gekeurd anno 1942, axø6cm.

Mosterdpot, blauw glas
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G

Schaartje met figuren
Resultaat: 50 EUR

Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U

Sleef, Haags lofje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U

72-delige bestekcassette
Resultaat: 50 EUR

Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.

Kaasstolp
Resultaat: 50 EUR

Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd

2 Suikerlepels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollands zilveren suikerschepjes met streepagaten steel, 835/000, ca. 14cm., Cond.:U

Gelegenheidslepel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren gedenklepel bekroond met driemaster, 8535/000, Jaarletter: K: 1819, MT.: onduidelijk, L. 18cm., ca. 43gr. Cond.:U

Zilveren miniatuur, ladderzat
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, voorstellend "Ladderzat" MT.: C.A. Stont, Rotterdam anno 1973

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 50 EUR

Stel 835/000 sierkurken, 1 met ronde bolle knop, MT.: van Kempen Begeer, Zeist en 1 met ronde platte knop MT.: D.Burger, Haarlem anno 1983

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver: Antieke Hollands zilveren strooilepel met diverse stempels waaronder "V"vanaf 1814, en twee roomlepels 835/000. Totaal gewicht 61gr.

Zilveren houder
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse tafelhouder met 2 kristallen coupes op zilveren voet, met zilveren handgreep op zwart basement waaronder 4 bolpootjes. 835/000 MT.: van Kempen, Voorschoten eind 1800, 21x8cm. Cond.:G

Zilveren doosje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren etui/visitekaart houder 3e gehalte 7.5x9x1.5cm., ca. 79gr., Cond.:G

IJs-tang
Resultaat: 40 EUR

Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...

6 Glazen met blaadje, zilver
Resultaat: 40 EUR

Zes borrelglaasjes in zilveren montuur met bijbehorend rond "blaadje" (bodem ontbreekt), Mexicaans zilver 6xø3,5cm. (glaasjes) en ø17cm. (blad) COnd.: G

Zilveren suiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren suikerstrooilepel 835/000, met ronde ajourgezaagde bak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven anno 1874, 15xø5cm., ca. 22gr.

Zilveren ruiter te paard
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard op ronde voet met kabelrand.

Kaviaar bestek
Resultaat: 40 EUR

Oude cassette ca. 1930 met parelmoer kaviaarbestek, bestaande uit 12 parelmoer lepels, 5 parelmoer messen en 8 plated vorkjes 6x24x17cm. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, vrouw
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur mat kloppende vrouw met mat op staande ladder. MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1976

Zilveren miniatuur, bezembinder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.