20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Krijn van Dijke
Resultaat: 80 EUR

Krijn van Dijke (Rotterdam 1910 - Amersfoort), pastel op papier, kubistische gebouwen 52x48cm. Cond.: G

Schilderij, vijlbrief
Resultaat: 80 EUR

J. Vijlbrief 1968, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt 50x40cm. Cond.: G

Landkaart, D. Stoopendaal
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, boomgaard
Resultaat: 80 EUR

A. Emedios (Spaanse School), olieverf op linnen, boomgaard 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, Nils Bjorkqvist
Resultaat: 75 EUR

Schilderij, boerderij
Resultaat: 75 EUR

Jac van Rossum ( Den Haag 1881 - 1961 Rijswijk), olieverf op paneel, boerderij met brug 28x20cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 75 EUR

J. Salmony, dame
Resultaat: 75 EUR

J. Salmony ca. 1900 Italiaanse School (Giacomo Salmoni 1866-1921), aquarel op papier (vochtvlekken), damesportret 30x46cm. Cond.: R

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 75 EUR

Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, havengezicht bij Maasbrug 19x25cm. Cond.: G

J. van Rhynnen, straatgezicht
Resultaat: 75 EUR

Aquarel, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw, gouache op papier, venster met vrouw, kip etc. 28x22cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Resultaat: 75 EUR

Jac van Rossum ( Den Haag 1881 - 1961 Rijswijk), olieverf op paneel, kip en haan in stal 25x30cm. Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse gravures walvisvangst; 1x "de walvis wordt aan boord geboegseerd of geroegd"(licht vouwtjes) 41x27cm. en 1x "La baleine est rame en Navire" (beschadigd) 40x27cm. Cond.: M-R

Schilderij, paardgespan
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap met koets en figuren 46x35cm. Cond.: M

Schilderij, R. Zeeman
Resultaat: 70 EUR

R. Zeeman 1936, olieverf op linnen, landschap met meer en zeilboot 60x40cm. Cond.: G

J. van Dinten, kinderen
Resultaat: 70 EUR

J. van Dinten, olieverf op linnen, boerenkinderen met geit in weiland 30x40cm. Cond.: G

Gesigneerd B. Brugman
Resultaat: 70 EUR

Buitendijk, abstract blauw
Resultaat: 70 EUR

Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vrachtschepen 80x40cm. Cond.: R-G

Ro Mogendorff, vogel
Resultaat: 65 EUR

Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), rode inkt op papier, eend 30x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 65 EUR

Riemko Holtrop
Resultaat: 60 EUR

Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, boeket met rozen 40x50cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, boom
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, in elkaar verstrengelde bomen 22x29cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, Eiffeltoren
Resultaat: 60 EUR

Abstract
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x50cm. Cond.: G

Schilderij, Kurpershoek
Resultaat: 60 EUR

Leo Kurpershoek, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerin 60x80cm. Cond.: G

G.H. Breetvelt
Resultaat: 60 EUR

G.H.Breetvelt, (1896-1982 Zierikzee,) Olieverf op linnen, gezicht op Zuid-Hollands dorp. ca. 50x40cm., Cond.:G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff, vogel
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, "vogel" 35x30cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

K. van Meer ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met waterplas 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ankone
Resultaat: 60 EUR

Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen, Buurse Beek met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Jack Walhof
Resultaat: 60 EUR

Jack Walhof 1918, olieverf op paneel, riviergezicht met roeiboot en figuren 43x33cm. Cond.: G

Houtskool portret
Resultaat: 60 EUR

Sepia N.J. Holster
Resultaat: 60 EUR

N.J. Holster 1850 (Hollandse School), sepia op papier, landschap met kerk en figuren 22x17,5cm. Cond.: G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, R. Dalzy
Resultaat: 60 EUR

R. Dalzy ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs 40x30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, bloemen
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G

E. v.d. Kolk, landschap
Resultaat: 60 EUR

E. v.d. Kolk ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met graanveld 60x80cm. Cond.: G

Daja, twee vrouwen
Resultaat: 60 EUR

Daja, olieverf op linnen, twee oudere vrouwen in gesprek 60x50cm. Cond.: G

Ets/gravure, romantisch paar
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 17e eeuw (monogram HV), gravure op papier, romantisch paar "Dum male Lascivi nimium cohibentur ocelli In vitium preceps stulta inventa ruit VISVS" 12,5x17,5cm. Cond.: G

Ets/gravure, Callot
Resultaat: 60 EUR

Antieke gravure op papier van J. Callot (Jacques Collot 1592 - 1635), havengezicht 21,5x9cm. Cond.: G

Schilderij met monogram
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, E. Klaasen
Resultaat: 55 EUR

E. Klaassen ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en figuren 14x18cm. Cond.: G

2 Werken, Kull
Resultaat: 55 EUR

2x Liny Kull 1957 en 1965 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich); 1x litho "gesegnete Festage" 30x15cm. en 1x ets op rijstpapier "Weihnachten 1957" 21x10cm. Cond.: G

Henry Kley, landschap
Resultaat: 55 EUR

Jos. Wertheim
Resultaat: 50 EUR

Josephine Wertheim, houtskool tekening op papier, vrouwelijk naakt 27x21cm. Cond.: G

Schilderij, A. Roos
Resultaat: 50 EUR

A. Roos (Alexander Roos 1895 - 1973, Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 45x37cm. Cond.: G

Schilderij, Selhorst, bloemen
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, Peter Brouwer
Resultaat: 50 EUR

Peter Brouwer ca. 1980, olieverf op linnen, duinlandschap met branding 70x30cm. Cond.: G

2x H. van Koolen
Resultaat: 50 EUR

H. Koolen ca. 1950 (Hollandse School), olieverf op linnen, 2 stadsgezichten 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, boerderij in de sneeuw 40x30cm. Cond.: G

Drents landschap met schapen
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 56x69cm. Cond.: G

Schilderij, Erwin Öltman
Resultaat: 50 EUR

Erwin Öttman ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op paneel, kubistisch stilleven 40x33cm. Cond.: G

Schilderij, Snijders
Resultaat: 50 EUR

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

N. Gorber (naar Louis Apol), olieverf op linnen, bosgezicht met sneeuw 60x40cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 50 EUR

Stilleven, J. Donker
Resultaat: 50 EUR

Jan Donker ca. 1930, olieverf op linnen, vaas net zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, H. de Beukelaer
Resultaat: 50 EUR

H. de Beuckelaer 1908, olieverf op linnen, stilleven met fruit 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, naar Ruysdaal
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (Naar Ruysdael), olieverf op linnen, Hollands landschap 50x70cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, Indianen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische figuren in landschap 50x40cm. Cond.: G

Holl. gravure, 2 blokhuizen
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure met afbeelding van de twee blokhuizen, gebouwd in den jaare 1650 etc. 15x21,5cm. Cond.: G

Prent, zonsopgang
Resultaat: 50 EUR

Antieke prent met prachtige vergulde Jugendstil lijst (paar stukjes weg) Cond.: R-G

Plattegronden Enschede
Resultaat: 50 EUR

Cassette met plattegronden der gemeente Enschede anno 1913 Cond.: R-G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (kopieïst), olieverf op linnen, Maria met kind 65x50cm. Cond.: G

Schilderij, Eckhardt
Resultaat: 50 EUR

A. Eckhardt ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 40x50cm. Cond.: G

Portret heer, ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Portret ca. 1880 voorstellend professor Tulp (naar Rembrandt), olieverf op linnen 40x48cm. Cond.: G

Batek met vogel
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, fazantenjacht
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met klopjacht en fazanten 31x22cm. Cond.: G

Schilderij, botters
Resultaat: 50 EUR

M. Eichert ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen (kras), botters aan het strand 100x70cm. Cond.: R-G

Aalscholver, E.J.W.
Resultaat: 45 EUR

Monogram E.J.W. ca. 1900, pastel op papier, aalscholver 43x23cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

Petri ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G

Pendant, bloemen / fruit
Resultaat: 45 EUR

Gravure, stadt Utrecht
Resultaat: 45 EUR

Aquarel Frankrijk
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk Frankrijk 1955, aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 26x23cm. Cond.: G

G. v.d. Bos, stilleven
Resultaat: 45 EUR

G. v. d. Bos 1943, olieverf op paneel, stilleven 40x49cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 45 EUR

Ikoon
Resultaat: 40 EUR

Grieks ikoon 19e eeuw (oudere restauraties) 26,5x21,5cm. Cond.: R

J. Eldermans
Resultaat: 40 EUR

J. Eldermans ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met viooltjes 26x35cm.

Pendant, bloemen / fruit
Resultaat: 40 EUR

Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw
Resultaat: 40 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 40x30cm. Cond.: G

Schilderij met figuren
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, gebergte
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1942 (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschap met Tiroler huis 80x62cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met molen
Resultaat: 40 EUR

Fransiscus Johannes Mansveld (1872 - 1951), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 55x35cm. Cond.: R

Ets ca. 1900, ezel
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, bepakte ezel met figuren (Italië) 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en tin 24x30cm. Cond.: R-G

H. Hermans, winter
Resultaat: 40 EUR

W.G.H., stilleven
Resultaat: 40 EUR

Monogram W.G.H. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met vijzel en fruit 46x36cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930, tulpen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met tulpen 56x45cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930, winter
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winters landschap 45x35cm. Cond.: G

Dubbele gravure/ets Chodowiecky
Resultaat: 40 EUR

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische School (Domotyrko Dmitry), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 37x25cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Aquarel, Paul Gross
Resultaat: 40 EUR

Paul gross 1946 (Duitse School), aquarel op papier, Thanndorf mit glatzer Schneegebirge 22,5x24cm. Cond.: G

A. Verwey
Resultaat: 35 EUR

A. Verwey, olieverf op linnen, zwervers bij het ontvangen van geld 24,5x30cm. Cond.: G