Krijn van Dijke (Rotterdam 1910 - Amersfoort), pastel op papier, kubistische gebouwen 52x48cm. Cond.: G
J. Vijlbrief 1968, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt 50x40cm. Cond.: G
A. Emedios (Spaanse School), olieverf op linnen, boomgaard 70x60cm. Cond.: G
Jac van Rossum ( Den Haag 1881 - 1961 Rijswijk), olieverf op paneel, boerderij met brug 28x20cm. Cond.: G
J. Salmony ca. 1900 Italiaanse School (Giacomo Salmoni 1866-1921), aquarel op papier (vochtvlekken), damesportret 30x46cm. Cond.: R
Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, havengezicht bij Maasbrug 19x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw, gouache op papier, venster met vrouw, kip etc. 28x22cm. Cond.: G
Jac van Rossum ( Den Haag 1881 - 1961 Rijswijk), olieverf op paneel, kip en haan in stal 25x30cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures walvisvangst; 1x "de walvis wordt aan boord geboegseerd of geroegd"(licht vouwtjes) 41x27cm. en 1x "La baleine est rame en Navire" (beschadigd) 40x27cm. Cond.: M-R
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap met koets en figuren 46x35cm. Cond.: M
R. Zeeman 1936, olieverf op linnen, landschap met meer en zeilboot 60x40cm. Cond.: G
J. van Dinten, olieverf op linnen, boerenkinderen met geit in weiland 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vrachtschepen 80x40cm. Cond.: R-G
Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), rode inkt op papier, eend 30x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, boeket met rozen 40x50cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, in elkaar verstrengelde bomen 22x29cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x50cm. Cond.: G
Leo Kurpershoek, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerin 60x80cm. Cond.: G
G.H.Breetvelt, (1896-1982 Zierikzee,) Olieverf op linnen, gezicht op Zuid-Hollands dorp. ca. 50x40cm., Cond.:G
Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, "vogel" 35x30cm. Cond.: G
K. van Meer ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met waterplas 60x80cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen, Buurse Beek met figuren 30x40cm. Cond.: G
Jack Walhof 1918, olieverf op paneel, riviergezicht met roeiboot en figuren 43x33cm. Cond.: G
N.J. Holster 1850 (Hollandse School), sepia op papier, landschap met kerk en figuren 22x17,5cm. Cond.: G
R. Dalzy ca. 1960, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs 40x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G
E. v.d. Kolk ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met graanveld 60x80cm. Cond.: G
Daja, olieverf op linnen, twee oudere vrouwen in gesprek 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 17e eeuw (monogram HV), gravure op papier, romantisch paar "Dum male Lascivi nimium cohibentur ocelli In vitium preceps stulta inventa ruit VISVS" 12,5x17,5cm. Cond.: G
Antieke gravure op papier van J. Callot (Jacques Collot 1592 - 1635), havengezicht 21,5x9cm. Cond.: G
E. Klaassen ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met boerderij en figuren 14x18cm. Cond.: G
2x Liny Kull 1957 en 1965 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich); 1x litho "gesegnete Festage" 30x15cm. en 1x ets op rijstpapier "Weihnachten 1957" 21x10cm. Cond.: G
Josephine Wertheim, houtskool tekening op papier, vrouwelijk naakt 27x21cm. Cond.: G
A. Roos (Alexander Roos 1895 - 1973, Zweedse School), olieverf op paneel, impressionistisch landschap 45x37cm. Cond.: G
Peter Brouwer ca. 1980, olieverf op linnen, duinlandschap met branding 70x30cm. Cond.: G
H. Koolen ca. 1950 (Hollandse School), olieverf op linnen, 2 stadsgezichten 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, boerderij in de sneeuw 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 56x69cm. Cond.: G
Erwin Öttman ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op paneel, kubistisch stilleven 40x33cm. Cond.: G
N. Gorber (naar Louis Apol), olieverf op linnen, bosgezicht met sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Jan Donker ca. 1930, olieverf op linnen, vaas net zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G
H. de Beuckelaer 1908, olieverf op linnen, stilleven met fruit 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (Naar Ruysdael), olieverf op linnen, Hollands landschap 50x70cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische figuren in landschap 50x40cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse gravure met afbeelding van de twee blokhuizen, gebouwd in den jaare 1650 etc. 15x21,5cm. Cond.: G
Antieke prent met prachtige vergulde Jugendstil lijst (paar stukjes weg) Cond.: R-G
Cassette met plattegronden der gemeente Enschede anno 1913 Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900 (kopieïst), olieverf op linnen, Maria met kind 65x50cm. Cond.: G
A. Eckhardt ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 40x50cm. Cond.: G
Portret ca. 1880 voorstellend professor Tulp (naar Rembrandt), olieverf op linnen 40x48cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met klopjacht en fazanten 31x22cm. Cond.: G
M. Eichert ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen (kras), botters aan het strand 100x70cm. Cond.: R-G
Monogram E.J.W. ca. 1900, pastel op papier, aalscholver 43x23cm. Cond.: G
Petri ca. 1930, olieverf op linnen, stadsgezicht Delft 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk Frankrijk 1955, aquarel op papier, stadsgezicht Parijs 26x23cm. Cond.: G
G. v. d. Bos 1943, olieverf op paneel, stilleven 40x49cm. Cond.: G
J. Eldermans ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met viooltjes 26x35cm.
Twee ongesigneerde schilderijtjes 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant met fruit en bloemen 7x9cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 40x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1942 (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschap met Tiroler huis 80x62cm. Cond.: G
Fransiscus Johannes Mansveld (1872 - 1951), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 55x35cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, bepakte ezel met figuren (Italië) 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit en tin 24x30cm. Cond.: R-G
Monogram W.G.H. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met vijzel en fruit 46x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met tulpen 56x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winters landschap 45x35cm. Cond.: G
Russische School (Domotyrko Dmitry), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 37x25cm. Cond.: G
Paul gross 1946 (Duitse School), aquarel op papier, Thanndorf mit glatzer Schneegebirge 22,5x24cm. Cond.: G
A. Verwey, olieverf op linnen, zwervers bij het ontvangen van geld 24,5x30cm. Cond.: G