24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Dommersen 1158
Dommersen
Startprijs 900 EUR
Schilderij, Grambrugge 1143
Schilderij, Grambrugge
Startprijs 900 EUR
Jan te Wierik 1074
Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR
Schilderij, J. Rijlaarsdam 1016
Schilderij, J. Rijlaarsdam
Startprijs 900 EUR
Schilderij, schapen 1013
Schilderij, schapen
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Jurres 1000
Schilderij, Jurres

1.100 EUR

Sculptuur, Corneille 1043
Sculptuur, Corneille
Startprijs 750 EUR
Schilderij, Christina Stoel 1027
Schilderij, Christina Stoel

750 EUR

Schilderij, Roosenboom 1005
Schilderij, Roosenboom

950 EUR

Henk Dekker, schepen op zee 1045
Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 720 EUR
H.J. Wijngaard 1040
H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR
Schilderij, W. v.d. Barck 1037
Schilderij, W. v.d. Barck
Startprijs 700 EUR
Strandgezicht 1010
Strandgezicht
Startprijs 700 EUR
Schilderij, honden 1359
Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR
Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate 1065
Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Startprijs 600 EUR
Romantisch schilderij, ongesigneerd 1062
Romantisch schilderij, ongesigneerd
Startprijs 600 EUR
A.C. van Noort, groot 1015
A.C. van Noort, groot

700 EUR

Ongesigneerd schilderij 1197
Ongesigneerd schilderij
Startprijs 500 EUR
C. v.d. Windt, boerderij 1103
C. v.d. Windt, boerderij
Startprijs 500 EUR
Aquarel, Leon Senf 1071
Aquarel, Leon Senf

550 EUR

Schilderij, Larense School 1069
Schilderij, Larense School
Startprijs 500 EUR
Schilderij, J.G. van Luppen 1060
Schilderij, J.G. van Luppen
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Y. Wenning 1050
Schilderij, Y. Wenning
Startprijs 500 EUR
P.P. Schiedges 1035
P.P. Schiedges

500 EUR