24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR
2x K. Terner 1445
2x K. Terner
Startprijs 20 EUR
2 Aquarellen 1443
2 Aquarellen
Startprijs 20 EUR
Ets 1489
Ets
Startprijs 15 EUR
Prent, paarden 1488
Prent, paarden
Startprijs 15 EUR
Schilderij, vrouw met instrument 1474
Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 15 EUR
Portret, man met pijp 1464
Portret, man met pijp
Startprijs 15 EUR
Monogram 1947 1463
Monogram 1947
Startprijs 15 EUR
Jaap van Kregten 1309
Jaap van Kregten
Startprijs 50 EUR