Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Batek met vogel 1557
Batek met vogel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Robert Tratzeln, stilleven 1063
Robert Tratzeln, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Litho, jan te Wierik 1103
Litho, jan te Wierik

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, boer met slijpsteen 1157
Schilderij, boer met slijpsteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, R. Lary 1171
Schilderij, R. Lary

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendant, Beltman 1264
Pendant, Beltman

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. de Graaf 1297
J. de Graaf

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Herman 1301
Schilderij, H. Herman

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twan v.d. Ven 1303
Twan v.d. Ven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendant, J.H. Coster 1316
Pendant, J.H. Coster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Snoeijerbosch, dode boom 1327
Snoeijerbosch, dode boom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Ton Anconé 1355
Schilderij, Ton Anconé

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Kuyten 1366
Schilderij, H. Kuyten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Prent in lijst 1414
Prent in lijst

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Maria Plonovska 1558
Maria Plonovska

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, naar Picasso 1253
G. Diepeveen, naar Picasso

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pieter Egberts 1289
Pieter Egberts

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, viool 1291
G. Diepeveen, viool

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bertus Baaijens 1329
Bertus Baaijens

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, Donna 1335
Schilderij, Donna

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kooy, schepen 1349
Kooy, schepen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
F. v.d. Noorden 1359
F. v.d. Noorden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, musjes op tak 1444
Schilderij, musjes op tak

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, Roelofs 1410
Schilderij, Roelofs

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuw 1102
Ongesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, aap 1132
Schilderij, aap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, sledetocht 1138
Schilderij, sledetocht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Sanden 1200
Schilderij, M. Sanden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Litho, Jan te Wierik 1277
Litho, Jan te Wierik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1290
Schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Monogram J.M. 1319
Monogram J.M.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. de Jong, landschap 1344
L. de Jong, landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. Köcke 1372
H. Köcke

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tekening, C. Boendermaker 1374
Tekening, C. Boendermaker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dietsch, stilleven 1379
Dietsch, stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1386
Schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij 1387
Schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Prent in lijst 1412
Prent in lijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Portretten ca. 1800 1442
2 Portretten ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tekening, Munninghof 1158
Tekening, Munninghof

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij 1262
Schilderij

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, perziken 1399
C. Cornelisz, perziken

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, peren 1402
C. Cornelisz, peren

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, strandgezicht 1405
C. Cornelisz, strandgezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderijtje op paneel 1159
Schilderijtje op paneel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, naar Macke 1296
G. Diepeveen, naar Macke

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
E. Umbach 1453
E. Umbach

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1463
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, olieverf 1068
Schilderij, olieverf

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schilderij, de Vries 1350
Schilderij, de Vries

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1088
Schilderij, landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, H. van Ende 1220
Schilderij, H. van Ende

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, kippen 1240
Schilderij, kippen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, H.H. Ros 1256
Schilderij, H.H. Ros

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, winterlandschap 1265
Schilderij, winterlandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1270
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Gerard Douw 1304
Schilderij, Gerard Douw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, stadsgezicht Parijs 1317
Schilderij, stadsgezicht Parijs

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij 1341
Schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, H. v.d. Ende 1351
Schilderij, H. v.d. Ende

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, gesigneerd Talling 1418
Schilderij, gesigneerd Talling

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
K. Wagner 1445
K. Wagner

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, D. Pelotti, strand 1456
Schilderij, D. Pelotti, strand

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ets, Bauer 1468
Ets, Bauer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Tekeningen ca. 1800 1505
2 Tekeningen ca. 1800

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Tekeningen, 17e-18e eeuw 1506
2 Tekeningen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Apol 1302
Schilderij, naar Apol

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schilderij, water/rotsen 1430
Schilderij, water/rotsen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schilderij 1163
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Rotermund 1168
H. Rotermund

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Gardameer 1201
Schilderij, Gardameer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij 1217
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, zeilboten 1235
Schilderij, zeilboten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1244
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Piet Wiegman 1388
Piet Wiegman

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, berg 1422
Schilderij, berg

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, dames 1428
Schilderij, dames

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G.J. Slijthoff, moeder met kind 1473
G.J. Slijthoff, moeder met kind

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Moolhuizen 1492
Moolhuizen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1950 1493
Ongesigneerd ca. 1950

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, man met pijp 1498
Schilderij, man met pijp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Geni Peter 1502
Geni Peter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7 Werken van Liny Kull 1503
7 Werken van Liny Kull

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tekening, mannelijk naakt 1517
Tekening, mannelijk naakt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kyrillisch gesigneerd 1521
Kyrillisch gesigneerd

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Litho 1534
Litho

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Kuyten 1185
Schilderij, H. Kuyten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg 1509
H.C. Kranenburg

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Tekening, gesigneerd 1800 1515
Tekening, gesigneerd 1800

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gilchen? 1191
Gilchen?

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kerkinterieur F. Mendel 1326
Kerkinterieur F. Mendel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, wintergezicht 1390
Schilderij, wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Modern schilderij op linnen 1392
Modern schilderij op linnen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Map gravures, militaria 1401
Map gravures, militaria

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Plasman 1439
Schilderij, A. Plasman

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Hermans 1440
Schilderij, Hermans

Resultaat:

40 EUR