22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Tekening, 18e eeuw 1495
Tekening, 18e eeuw

40 EUR

Schilderij, Delft 1513
Schilderij, Delft

40 EUR

2 Ikonen 1124
2 Ikonen

35 EUR

Sluitkamp ca. 1930 1328
Sluitkamp ca. 1930

35 EUR

Ets, Bongers 1345
Ets, Bongers

35 EUR

P. Farrey 1520
P. Farrey

35 EUR

Stilleven met pijp 1530
Stilleven met pijp

35 EUR

W. van Deventer, boten op rivier 1075
W. van Deventer, boten op rivier

30 EUR

Schilderij, H. Kuyten 1282
Schilderij, H. Kuyten

30 EUR

Aquarel, Jacque Favier 1436
Aquarel, Jacque Favier

30 EUR

Wolfgang Koch 1449
Wolfgang Koch

30 EUR

2 Gravures, 19e eeuw 1482
2 Gravures, 19e eeuw

30 EUR

Aquarel, Hans Timmermans 1484
Aquarel, Hans Timmermans

30 EUR

A. Wilbers 1522
A. Wilbers

30 EUR

A. Feudel 1523
A. Feudel

30 EUR

Schilderij, koeien 1531
Schilderij, koeien

30 EUR

Portret, 18e eeuw 1539
Portret, 18e eeuw

30 EUR

P. Hubel, bloemen 1544
P. Hubel, bloemen

30 EUR

2 Sepia's 1545
2 Sepia's

30 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR

Gravure 17e eeuw, Visscher 1546
Gravure 17e eeuw, Visscher

25 EUR

4 Werken op papier 1554
4 Werken op papier

25 EUR

Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

C. van Brandenburg, Zuiderkerk 1547
C. van Brandenburg, Zuiderkerk

15 EUR

Moderne gouache 1551
Moderne gouache

15 EUR

Gerdi Jacobs 1552
Gerdi Jacobs

10 EUR

Aquarel, Wenzel 1553
Aquarel, Wenzel

10 EUR

Kruyder 1555
Kruyder

10 EUR