Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Krijn van Dijke 1336
Krijn van Dijke

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, vijlbrief 1360
Schilderij, vijlbrief

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Landkaart, D. Stoopendaal 1518
Landkaart, D. Stoopendaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, boomgaard 1531
Schilderij, boomgaard

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, Nils Bjorkqvist 1140
Schilderij, Nils Bjorkqvist

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij, boerderij 1215
Schilderij, boerderij

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Frans Baayens 1218
Frans Baayens

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
J. Salmony, dame 1243
J. Salmony, dame

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij, havengezicht 1308
Schilderij, havengezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
J. van Rhynnen, straatgezicht 1442
J. van Rhynnen, straatgezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Aquarel, 19e eeuw 1477
Aquarel, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij, kippen 1513
Schilderij, kippen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Gravures, 18e eeuw 1276
2 Gravures, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, paardgespan 1292
Schilderij, paardgespan

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, R. Zeeman 1349
Schilderij, R. Zeeman

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. van Dinten, kinderen 1584
J. van Dinten, kinderen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gesigneerd B. Brugman 1589
Gesigneerd B. Brugman

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Buitendijk, abstract blauw 1591
Buitendijk, abstract blauw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Havengezicht Rotterdam 1113
Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, vogel 1264
Ro Mogendorff, vogel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ongesigneerd stilleven 1588
Ongesigneerd stilleven

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Riemko Holtrop 1142
Riemko Holtrop

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stilleven 1166
Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, boom 1167
Ro Mogendorff, boom

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen, Eiffeltoren 1197
Schilderij Diepeveen, Eiffeltoren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Abstract 1224
Abstract

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Kurpershoek 1231
Schilderij, Kurpershoek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
G.H. Breetvelt 1238
G.H. Breetvelt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij 1240
Schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, vogel 1254
Ro Mogendorff, vogel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij 1255
Schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Ton Ankone 1310
Schilderij, Ton Ankone

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Jack Walhof 1320
Schilderij, Jack Walhof

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houtskool portret 1321
Houtskool portret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Sepia N.J. Holster 1352
Sepia N.J. Holster

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, L. de Jong 1355
Schilderij, L. de Jong

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, R. Dalzy 1378
Schilderij, R. Dalzy

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen, bloemen 1401
Schilderij Diepeveen, bloemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
E. v.d. Kolk, landschap 1481
E. v.d. Kolk, landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Daja, twee vrouwen 1492
Daja, twee vrouwen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ets/gravure, romantisch paar 1521
Ets/gravure, romantisch paar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ets/gravure, Callot 1533
Ets/gravure, Callot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij met monogram 1596
Schilderij met monogram

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, E. Klaasen 1139
Schilderij, E. Klaasen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Werken, Kull 1364
2 Werken, Kull

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Henry Kley, landschap 1587
Henry Kley, landschap

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Jos. Wertheim 1177
Jos. Wertheim

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Roos 1179
Schilderij, A. Roos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Selhorst, bloemen 1213
Schilderij, Selhorst, bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Peter Brouwer 1216
Schilderij, Peter Brouwer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x H. van Koolen 1222
2x H. van Koolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, winter 1232
Schilderij, winter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drents landschap met schapen 1236
Drents landschap met schapen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1252
Schilderij, stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Erwin Öltman 1262
Schilderij, Erwin Öltman

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Snijders 1287
Schilderij, Snijders

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij 1309
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Frans Baayens 1347
Frans Baayens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stilleven, J. Donker 1350
Stilleven, J. Donker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, H. de Beukelaer 1354
Schilderij, H. de Beukelaer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Ruysdaal 1363
Schilderij, naar Ruysdaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen, Indianen 1369
Schilderij Diepeveen, Indianen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Holl. gravure, 2 blokhuizen 1372
Holl. gravure, 2 blokhuizen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Prent, zonsopgang 1377
Prent, zonsopgang

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plattegronden Enschede 1380
Plattegronden Enschede

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij 1398
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Eckhardt 1458
Schilderij, Eckhardt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Portret heer, ca. 1900 1473
Portret heer, ca. 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Batek met vogel 1524
Batek met vogel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, fazantenjacht 1529
Schilderij, fazantenjacht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, botters 1560
Schilderij, botters

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aalscholver, E.J.W. 1244
Aalscholver, E.J.W.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij, stadsgezicht 1257
Schilderij, stadsgezicht

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Pendant, bloemen / fruit 1273
Pendant, bloemen / fruit

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gravure, stadt Utrecht 1351
Gravure, stadt Utrecht

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Aquarel Frankrijk 1425
Aquarel Frankrijk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
G. v.d. Bos, stilleven 1505
G. v.d. Bos, stilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Schilderijen op zijde 1598
2 Schilderijen op zijde

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ikoon 1087
Ikoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. Eldermans 1260
J. Eldermans

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pendant, bloemen / fruit 1266
Pendant, bloemen / fruit

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen, vrouw 1295
Schilderij Diepeveen, vrouw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij met figuren 1415
Schilderij met figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, gebergte 1444
Schilderij, gebergte

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap met molen 1448
Schilderij, landschap met molen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ets ca. 1900, ezel 1450
Ets ca. 1900, ezel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd stilleven 1486
Ongesigneerd stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
H. Hermans, winter 1487
H. Hermans, winter

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W.G.H., stilleven 1488
W.G.H., stilleven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1930, tulpen 1493
Ongesigneerd ca. 1930, tulpen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1930, winter 1495
Ongesigneerd ca. 1930, winter

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dubbele gravure/ets Chodowiecky 1534
Dubbele gravure/ets Chodowiecky

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Russisch schilderij 1537
Russisch schilderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Russisch schilderij 1538
Russisch schilderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aquarel, Paul Gross 1541
Aquarel, Paul Gross

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Verwey 1312
A. Verwey

Resultaat:

35 EUR