Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stilleven 1316
Stilleven

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zonnebloemen 1345
Zonnebloemen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ets, Minerva 1430
Ets, Minerva

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, Ravenswaai 1453
Schilderij, Ravenswaai

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, winter Wijnbrug 1462
Schilderij, winter Wijnbrug

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x 18e eeuws 1469
2x 18e eeuws

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Klein schilderijtje ca. 1900 1496
Klein schilderijtje ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Stilleven 1122
Stilleven

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houtskool tekening 1219
Houtskool tekening

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Aquarel, Eva Mendlik 1306
Aquarel, Eva Mendlik

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kubistische gezichten 1359
Kubistische gezichten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gravure, Pieter Giltay 1416
Gravure, Pieter Giltay

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Hollandse gravures 1435
2 Hollandse gravures

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Etsen ca. 1900 1544
2 Etsen ca. 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jagers met honden 1580
Jagers met honden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, goudvinken 1261
Schilderij, goudvinken

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aquarel, Kees Broerse 1326
Aquarel, Kees Broerse

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Boeken met grafiek 1348
3 Boeken met grafiek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, Mils 1417
Schilderij, Mils

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Sepia, S. Visser 1542
Sepia, S. Visser

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aquarel, ca. 1800, stilleven 1554
Aquarel, ca. 1800, stilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gravure, Neapoli 1564
Gravure, Neapoli

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, Düsseldorfer Schule 1283
Schilderij, Düsseldorfer Schule

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ets, Michel Ciry 1388
Ets, Michel Ciry

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
W. v/d Heide, schilderij 1405
W. v/d Heide, schilderij

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Landkaart Denemarken 1414
Landkaart Denemarken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gravure 1765 1561
Gravure 1765

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gravure, Boehne 1744 1567
Gravure, Boehne 1744

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Duitse tekening ca. 1800 1571
Duitse tekening ca. 1800

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Gravures, 19e eeuw 1267
4 Gravures, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude gravure 1299
Oude gravure

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schilderij, v. Weerd 1342
Schilderij, v. Weerd

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houtsnede 1375
Houtsnede

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houtsnede 1397
Houtsnede

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ets, Martin van Waning 1227
Ets, Martin van Waning

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Portret Cs/68 1311
Portret Cs/68

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Antieke gravures 1332
4 Antieke gravures

Resultaat:

10 EUR