19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Anton Karssen, Amsterdam 1048
Anton Karssen, Amsterdam
Startprijs 900 EUR
Louis Bron 1049
Louis Bron

300 EUR

Louis Bron 1050
Louis Bron

210 EUR

Schilderij, klein romantisch 1051
Schilderij, klein romantisch

350 EUR

Onduidelijk gesig., kermis 1052
Onduidelijk gesig., kermis
Startprijs 400 EUR
Onduidelijk gesign., zeilboot op zee 1053
Onduidelijk gesign., zeilboot op zee
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Selhorst, bloemen 1054
Schilderij, Selhorst, bloemen
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Istvan Kovacg 1055
Schilderij, Istvan Kovacg

225 EUR

Schilderij, A. Wessels 1056
Schilderij, A. Wessels

500 EUR

Ets M. Bauer, vrouw op ezel 1057
Ets M. Bauer, vrouw op ezel

50 EUR

Schilderij, bloemenmarkt 1058
Schilderij, bloemenmarkt

100 EUR

Berry Brugman 1059
Berry Brugman

200 EUR

Gesigneerd B. Brugman 1060
Gesigneerd B. Brugman
Startprijs 100 EUR
Uno Hubert Karlsson 1061
Uno Hubert Karlsson

110 EUR

Zeefdruk, Ton Schulten 1062
Zeefdruk, Ton Schulten
Startprijs 350 EUR
Zeefdruk, Ton Schulten 1063
Zeefdruk, Ton Schulten
Startprijs 200 EUR
Ets M. Bauer, poort 1064
Ets M. Bauer, poort

50 EUR

Ongesigneerd, interieur 19e eeuw 1065
Ongesigneerd, interieur 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Leo Eland, rijstveld 1066
Leo Eland, rijstveld
Startprijs 500 EUR
Wim Bos, gemengde techniek 1067
Wim Bos, gemengde techniek
Startprijs 400 EUR
Pit van Loo, schilderij 1068
Pit van Loo, schilderij
Startprijs 250 EUR
Ets M. Bauer, moskee 1069
Ets M. Bauer, moskee

50 EUR

Schilderij, W. Weissenbruch 1070
Schilderij, W. Weissenbruch

800 EUR

August W. v. Voorden 1071
August W. v. Voorden

330 EUR