Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo Wolvecamp, wasco 1603
Theo Wolvecamp, wasco

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Herman Brood 1604
Herman Brood

Resultaat:

75 EUR

J.J.H. van Leeuwen, strand 1605
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 425 EUR
J.J.H. van Leeuwen, strand 1606
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Schilderij, riviergezicht 1607
Schilderij, riviergezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, 3 figuren in bos 1608
Schilderij, 3 figuren in bos

Resultaat:

300 EUR

Schilderij, herberg bij rivier 1609
Schilderij, herberg bij rivier
Startprijs 250 EUR
Schilderij, vrouw met druiven 1610
Schilderij, vrouw met druiven
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schilderij, Italiaans landschap 1611
Schilderij, Italiaans landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Italiaans landschap 1612
Schilderij, Italiaans landschap

Resultaat:

250 EUR

Schilderij, Rasmus 1613
Schilderij, Rasmus
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Schilderij v. de Meer, paarden 1614
Schilderij v. de Meer, paarden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hongaars schilderij 1615
Hongaars schilderij

Resultaat:

50 EUR

Schilderij, Theo Hoogens 1616
Schilderij, Theo Hoogens
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij, A.M. Gijp 1617
Schilderij, A.M. Gijp

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Schilderij 1618
Schilderij

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, bomen bij brug 1620
Schilderij, bomen bij brug

Resultaat:

90 EUR