19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Hein Smit, aquarel 1579
Hein Smit, aquarel
Startprijs 30 EUR
Aquarel, Verstrate 1580
Aquarel, Verstrate
Startprijs 80 EUR
Duits schilderij, koeien 1581
Duits schilderij, koeien

85 EUR

Aquarel, Becker 1582
Aquarel, Becker

30 EUR

Stilleven, P.H. Dillen 1583
Stilleven, P.H. Dillen

30 EUR

Schilderij, Leaven '72 1584
Schilderij, Leaven '72

80 EUR

Schilderij, Düsseldorfer Schule 1585
Schilderij, Düsseldorfer Schule
Startprijs 30 EUR
Schilderij ca. 1800 1586
Schilderij ca. 1800

25 EUR

Schilderij, 8-kantig 1587
Schilderij, 8-kantig
Startprijs 20 EUR
Schilderij, J. Varly 1588
Schilderij, J. Varly
Startprijs 20 EUR
Tekening ca. 1900 1589
Tekening ca. 1900

15 EUR

Schilderij, Jeanne Heynsius 1590
Schilderij, Jeanne Heynsius
Startprijs 75 EUR
Ets, Gunsdringer 1591
Ets, Gunsdringer

20 EUR

Ets, Venetië 1592
Ets, Venetië
Startprijs 15 EUR
Antieke ets, Egyptisch 1593
Antieke ets, Egyptisch

20 EUR

Duitse ets 1594
Duitse ets
Startprijs 15 EUR
Oude gravure 1595
Oude gravure
Startprijs 15 EUR
Ets, Ernst Bahn 1596
Ets, Ernst Bahn

15 EUR

Portret Cs/68 1597
Portret Cs/68
Startprijs 15 EUR
Oude ets 1598
Oude ets
Startprijs 10 EUR
Religieus schilderijte 1599
Religieus schilderijte

15 EUR

Brood, gemengde techniek 1600
Brood, gemengde techniek
Startprijs 400 EUR
Theo Wolvecamp, gemengde techniek 1601
Theo Wolvecamp, gemengde techniek

250 EUR

Lucebert, olieverf op papier 1602
Lucebert, olieverf op papier
Startprijs 200 EUR