19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

2 Houtsnedes, Willem Grimm 1322
2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 10 EUR
Litho, Laure Malcles-Masereel 1327
Litho, Laure Malcles-Masereel

10 EUR

Otto Herter, abstract 1329
Otto Herter, abstract
Startprijs 10 EUR
Ets, Hilmar Friedrich 1332
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR
Grafiek, Heiligenhafen 1563
Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 10 EUR
Oude ets 1598
Oude ets
Startprijs 10 EUR
Religieus schilderijte 1599
Religieus schilderijte

15 EUR

Litho, Heimrad 1319
Litho, Heimrad

15 EUR

Religieuze prent 1450
Religieuze prent
Startprijs 15 EUR
2 Tekeningen 1561
2 Tekeningen
Startprijs 15 EUR
Albert Naur 1562
Albert Naur

15 EUR

Tekening ca. 1900 1589
Tekening ca. 1900

15 EUR

Ets, Gunsdringer 1591
Ets, Gunsdringer

20 EUR

Ets, Venetië 1592
Ets, Venetië
Startprijs 15 EUR
Antieke ets, Egyptisch 1593
Antieke ets, Egyptisch

20 EUR

Duitse ets 1594
Duitse ets
Startprijs 15 EUR
Oude gravure 1595
Oude gravure
Startprijs 15 EUR
Ets, Ernst Bahn 1596
Ets, Ernst Bahn

15 EUR

Portret Cs/68 1597
Portret Cs/68
Startprijs 15 EUR
Houtsnede 1239
Houtsnede

20 EUR

2 Etsen 1326
2 Etsen
Startprijs 20 EUR
Ets, Martin van Waning 1376
Ets, Martin van Waning
Startprijs 20 EUR
Schilderij, J. Borggreve 1424
Schilderij, J. Borggreve

20 EUR

Gravure, boer 1449
Gravure, boer
Startprijs 20 EUR